Rīt Skonto stadionā čempionāta pēdējā spēle šosezon

Rīt Skonto stadionā čempionāta pēdējā spēle šosezon

Rīt Skonto stadionā Latvijas futbola Virslīgas 2021. gada sezonas pēdējo spēli aizvadīs "Riga Football Club". Mūsu pretinieki būs "Valmiera". Mača sākums pulksten 13:30. Tiešraide LTV7 kanālā. 

Pret "Valmieru" šosezon esam nopelnījuši četrus no maksimālajiem deviņiem punktiem. 30. aprīlī spēlē viesos zaudējām ar 1:2, 21. jūnijā Skonto stadionā uzvarējām ar 1:0, bet 27. oktobrī spēle Valmierā noslēdzās neizšķirti (1:1). 

Latvijas augstākajā līgā pret "Valmieru" esam spēlējuši 14 reizes. Deviņas reizes uzvarējusi "Riga", trīs reizes uzvarējusi "Valmiera" un divas reizes spēle noslēgusies neizšķirti. 

Mēs slikti esam aizvadījuši pēdējos šīs sezonas mēnešus. Komanda nav uzvarējusi jau astoņas spēles pēc kārtas un ir nopelnījusi tikai piecus punktus. "Valmiera" pēdējās piecās spēlēs izcīnījusi četras uzvaras un 13 punktus. 

Turnīra taubulā pirms pēdējām spēlēm ar 63 punktiem pirmajā vietā atrodas RFS, "Valmiera" ieņem otro vietu ar 61 punktu. "Riga" ar 49 punktiem ir trešajā vietā, bet tikai viens punkts mazāk ir "Liepājai".

Mača sākums Skonto stadionā pulksten 13:30! Tiešraide LTV7 kanālā! Spēle notiks bez skatītājiem! Medijiem pie ieejas būs jāuzrāda Covid-19 sertifikāts un jālieto sejas maska.