Emocionālā spēlē neizšķirts pret RFS

Emocionālā spēlē neizšķirts pret RFS

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 27. kārtā "Riga Football Club" emocionālā mačā spēlēja neizšķirti 0:0 RFS. Pēdējās desmit minūtes spēlējām deviņu vīru sastāvā. 6. novembrī sezonas pēdējā mačā spēlēsim pret "Valmieru".

Pret RFS šosezon esam spēlējuši četras reizes. Latvijas čempionātā divreiz zaudējām (0:3, 1:3) un vienreiz spēlējām neizšķirti (1:1), bet Latvijas kausa pusfinālā zaudējām papildlaikā (1:3). 

"Riga" aizvadīja labu spēles pirmo puslaiku. Droši spēlējām aizsardzībā un arī uzbrukumā izveidojām pāris labas iespējas. Labākais moments bija Veslijam Natam - Brazīlijas pussargs pēc centrējuma no labās malas sita ar galvu, bet RFS glāba vārtsargs Vītauts Čerņausks. Pēc spēles pirmā puslaika neizšķirts 0:0. 

Otrajā puslaikā vairāk ar bumbu spēlēja pretinieki. RFS vairāk izveidoja momentus, bet "Riga" vārtos lielisku sniegumu demonstrēja Nils Puriņš, kurš aizvadīja vēl vienu stabilu un drošu spēli. Diemžēl otrā puslaika otrajā daļā izšķirošus lēmumu veica galvenais tiesnesis Aleksandrs Anufrijevs. Desmit minūšu laikā tiesnesis no laukuma noraidīja Armandu Pētersonu un Vesliju Natu. Mača beigās spēlējām bez diviem spēlētājiem, bet komandai bija spēcīgs komandas raksturs, un galarezultātā neizšķirts 0:0.

6. novembrī "Riga" aizvadīs sezonas pēdējo spēli. Skonto stadionā spēlēsim pret "Valmieru". Mača sākums pulksten 13:30.