Interesantā spēlē 1:1 Valmierā

Interesantā spēlē 1:1 Valmierā

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 21. kārtas spēlē "Riga Football Club" viesos spēlēja neizšķirti 1:1 pret "Valmieru". Vienīgos vārtus mūsu komandas labā guva Arturs Krancmanis. Svētdien spēle pret RFS. 

Pret "Valmieru" šosezon bijām spēlējuši divas reizes. Katra no komandām bija uzvarējusi vienreiz. 30. aprīlī viesos zaudējām ar 1:2, bet 21. jūnijā Skonto stadionā uzvarējām ar 1:0. 

"Riga" aizvadīja ļoti labu spēles pirmo puslaiku. Komanda demonstrēja labu cīņassparu un pelnīti arī guva vārtus. 9. minūtē skaistus vārtus guva Arturs Krancmanis - pussargs tika garām aizsargam un sita bumbu vārtu tālajā stūrī (1:0). Labs moments pirmajā puslaikām bija arī Žanam Leo, bet bumba pēc francūža sitiena lidoja pāri vārtiem. "Valmierai" pirmajā spēles daļā patiesi labu iespēju gūt vārtus nebija. "Riga" pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 1:0. 

Otrajā puslaikā ļoti aktīvi spēlēja "Valmiera". 52. minūtē pēc centrējuma no labās malas lielisks sitiens ar galvu padevās Raimondam Krollim - 1:1. Abas komandas otrajā puslaikā spēlēja pašaizliedzīgi un demonstrēja vēlmi uzvarēt. "Valmierai" bija vairāk iespēju, bet lielisku spēli aizvadīja "Riga" vārtsargs Nils Puriņš. Mača gaitā no abām komandām bija daudz un spilgtu emociju, taču uzvarētāju noskaidrot neizdevās. Galarezultātā neizšķirts 1:1. 

Svētdien "Riga" viesos spēlēs pret RFS. Mača sākums pulksten 13:30.