Trešo reizi šosezon spēlēsim pret "Valmieru"

Trešo reizi šosezon spēlēsim pret "Valmieru"

Rīt Latvijas futbola Virslīgas 21. kārtas spēlē "Riga Football Club" trešo reizi sezonā spēlēs pret "Valmieru". Mača sākums pulksten 15:00. Tiešraidē spēle Sportacentrs.com TV kanālā. 

Pret "Valmieru" šosezon esam spēlējuši divas reizes. Katra no komandām uzvarējusi vienreiz. 30. aprīlī viesos zaudējām ar 1:2, bet 21. jūnijā Skonto stadionā uzvarējām ar 1:0. 

Pēc iepriekšējās kārtas oficiāli kļuva skaidrs, ka šosezon par čempioniem nekļūsim. Kopumā pēdējos mēnešos spēlējam vāji. Komanda nav uzvarējusi jau sešas spēles pēc kārtas. Iepriekšējā kārtā pirmo reizi augstākajā līgā zaudējām "Daugavpilij" (0:3). 

"Valmiera" turpina cīņu par Latvijas čempiontitulu. "Valmiera" uzvarējusi pēdējās trīs spēles pēc kārtas. Iepriekšējā spēlē "Valmiera" ar 4:1 uzvarēja "Spartaku". 

Latvijas augstākajā līgā "Riga" un "Valmiera" savā starpā spēlējušas 13 reizes - mēs esam uzvarējuši deviņas reizes, "Valmiera" - trīs reizes, bet vienreiz spēle noslēgusies neizšķirti. Čempionāta līdere ar 59 punktiem ir RFS, "Valmierai" ir sakrājusi 57 punktus, bet "Riga" ar 47 punktiem ieņem trešo vietu.

Rīt spēles sākums Valmierā pulksten 15:00. Tiešraidē spēle Sportacentrs.com - gan portālā, gan TV kanālā.