0:3 zaudējums Daugavpilī

0:3 zaudējums Daugavpilī

Šodien Latvijas futbola Virslīgas 26. kārtas spēlē "Riga Football Club" ar rezultātu 0:3 viesos zaudēja "Daugavpilij". Trešdien spēle viesos pret "Valmieru". 

Pret "Daugavpili" šosezon bijām spēlējuši trīs reizes. Pret Daugavpili esam ieguvuši septiņus no maksimālajiem deviņiem punktiem (4:0, 1:1, 7:1). 

"Riga" slikti sāka spēli. 10. minūtē soda laukumā vāji nospēlēja Kamilo Saiss, pārkāpa noteikumus, un vārtus no 11 metru soda sitiena atzīmes guva Viljams Mukvelle. Desmit minūtes vēlāk arī mums bija tāda pati iespēja, bet pēc Mikaela Soisalo 11 metru sitiena "Daugavpili" glāba vārtsargs. "Daugavpils" puslaika otrajā daļā varēja gūt arī otros vārtus. Paši kļūdījāmies savā laukuma pusē, un mūs glāba tikai Roberta Ozola meistarība. Pēc pirmā puslaika "Daugavpils" bija vadībā ar 1:0. 

Otrā puslaika sākumā vēl viena neveiksmīga epizode. Pēc pretinieku piespēles no labās malas bumbu savos vārtos iesita Nedeļko Piščevičs (0:2). 61. minūtē pēc stūra sitiena atkal paši nospēlējām slikti soda laukumā, un no dažiem metriem vārtus guva Edgars Ivanovs (0:3). Spēles noslēdzošajā daļā centāmies gūt vismaz vienus vārtus. Sitieni bija, bet vārtu nebija. Zaudējums ar 0:3. 

Trešdien spēle viesos pret "Valmieru". Mača sākums pulksten 15:00.