Rīt Skonto stadionā spēle pret "Mettu"

Rīt Skonto stadionā spēle pret "Mettu"

Rīt Skonto stadionā Latvijas futbola Virslīgas 25. kārtas spēlē "Riga Football Club" tiksies ar "Mettu". Mača sākums pulksten 16:00. Ieeja tikai ar Covid-19 sertifikātu. Tiešraidē spēle Sportacentrs.com TV kanālā. 

Pret "Mettu" šosezon esam spēlējuši trīs reizes un nopelnījuši septiņus no maksimālajiem deviņiem punktiem. Pirmajā spēlē aprīlī tika fiksēts neizšķirts 1:1, bet nākamajās divās spēlēs mēs uzvarējām - 3:0 un 1:0. 

Pēdējās desmit spēlēs šo Rīgas komandu esam uzvarējuši deviņas reizes. Diemžēl kopumā pēdējos mēnešos nespēlējām labi. Komanda nav spējusi uzvarēt jau četras spēles pēc kārtas. 

Viens zaudējums piedzīvots Latvijas kausa pusfinālā, pēc tam zaudējums Latvijas čempionātā pret "Liepāju", bet pēdējās divās spēlēs fiksēts neizšķirts 1:1 pret RFS un "Spartaku". 

"Metta" šosezon 24 spēlēs izcīnījusi četras uzvaras, četras reizes spēlējusi neizšķirti un piedzīvojusi 16 zaudējumus. Ar 16 punktiem "Metta" ieņem septīto vietu. "Riga" ar 46 punktiem ieņem trešo vietu. 

Rīt spēles sākums pulksten 16:00. Ieeja tikai ar Covid-19 sertifikātu. Tiešraidē spēli varēsiet skatīties Sportacentrs.com TV - gan portālā, gan TV kanālā.