Pasaules kausa kvalifikācijā mūsējiem viena uzvara

Pasaules kausa kvalifikācijā mūsējiem viena uzvara

Vairāki "Riga Football Club" futbolisti aizvadījuši spēles savu izlašu sastāvos Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā. Vienīgo uzvaru izcīnīja Glodī Ngondā Āfrikas zonas kvalifikācijā Kongo DR izlases sastāvā. 

Latvijas izlase aizvadīja divas diezgan labas spēles, bet nespēja iegūt punktus. Zaudējumi pret spēcīgajām Nīderlandi (0:1) un Turciju (1:2). Turki otros vārtus guva kompensācijas laikā no 11 metru soda sitiena atzīmes. Roberts Ozols un Antonijs Černomordijs abās spēlēs aizvadījas visas 90 minūtes. Vladislavs Fjodorovs un Aleksejs Saveļjevs palika komandas rezervē. 

Divus zaudējumus divās spēlēs piedzīvojusi arī Kosovas izlase. 0:3 pret Zviedriju un 1:2 pret Gruziju. "Riga" pussargs Besars Halimi pret Zviedriju nespēlēja, bet pret Gruziju bija starta sastāvā un nospēlēja 74 minūtes. 

Āfrikas zonā divas spēles pret Madagaskaru aizvadīja Kongo DR. Pirmajā spēlē savā laukumā Kongo DR uzvarēja ar 2:0, bet spēlē viesos zaudēja ar 0:1. "Riga" aizsargs Glodī Ngonda pirmajā spēlē nospēlēja visu otro puslaiku, bet otrajā mačā Ngondā aizvadīja visas 90 minūtes.