"Riga" futbolisti aizvadīs Pasaules kausa kvalifikācijas spēles

"Riga" futbolisti aizvadīs Pasaules kausa kvalifikācijas spēles

Septiņi "Riga Football Club" spēlētāji oktobrī piedalīsies Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēs. 

Latvijas nacionālās izlases kandidātu sarakstā ieķlauti pieci mūsu komandas spēlētāji - vārtsargs Roberts Ozols, aizsargi Antonijs Černomordijs un Vladislavs Fjodorovs, pussargi Vladimirs Kamešs un Aleksejs Saveļjevs.

Latvijas izlasei oktobrī divas grūtas spēles Rīgā, Daugavas stadionā, pret Nīderlandi (08.10.) un Turciju (11.10.). Pirmajās sešās spēlē Latvija ieguvusi piecus punktus un ieņem piekto vietu. Bez punktiem ir Gibraltārs, bet pirmajā vietā ar 13 punktiem atrodas Nīderlande. Turcijai ir 11 punkti un trešā vieta grupā. 

Kosovas izlases sastāvā iekļauts "Riga" pussargs Besars Halimi. Kosova oktobrī spēlēs pret Zviedriju viesos (09.10.) un Gruziju mājās (12.10.). Kosova B grupā piecās spēlēs ieguvusi četrus punktus un ieņem ceturto vietu. Pirmajā vietā ar 13 punktiem sešās spēlēs ir Spānija. 

Āfrikas zonā Kongo DR sastāvā ir "Riga" aizsargs Glodī Ngondā. Kongo DR 7. un 10. oktobrī spēlēs pret Madagaskaru. Grupā ar Tanzāniju, Beninu un Madagaskaru Kongo DR divās spēlēs ieguvusi divus punktus un ieņem trešo vietu. 

Latvijas U21 izlases sastāvā šodien Skonto sastāvā spēli pret Sanmarīno aizvadīs "Riga" pussargs Raivis Ķiršs un vārtsargs Frenks Dāvids Orols, kurš šosezon īrē spēlē "Daugavpilī". Mača sākums pulksten 14:00. 12. oktobrī U21 izlase viesos spēlēs pret Izraēlu. Šīs spēles notiek Eiropas čempionāta kvalifikācijas ietvaros.