Jūrmalā neizšķirts - 1:1

Jūrmalā neizšķirts - 1:1

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 24. kārtas mačā "Riga Football Club" spēlēja neizšķirti 1:1 pret Jūrmalas "Spartaku". Vienīgos vārtus mūsu komandas labā guva Antonijs Černomordijs. Čempionātā nākamā spēle 17. oktobrī. 

Pret "Spartaku" šosezon bijām spēlējuši trīs reizes un visās trīs spēlēs uzvarējām - 6:1, 2:1, 3:2. Pēdējās desmit spēlēs pret šo komandu bijām uzvarējuši astoņas reizes, vienreiz spēle noslēdzās neizšķirti un vienreiz uzvarēja "Spartaks". 

Spēles sākumā abas komandas spēlēja diezgan lēni un bīstamu momentu nebija. 21. minūtē pēc centrējuma no kreisās malas soda laukumā ar galvu vārtus guva Leonels Vambā (0:1). Pēc šāda pavērsiena spēlē nekas būtiski nemainījās, un "Spartaks" pēc pirmā puslaika pelnīti bija vadībā ar 1:0. 

Otrajā puslaika "Riga" veica vairākas spēlētāju maiņās un spēlēja daudz aktīvāk. "Riga" bija vairākas iespējas, bet pirmos vārtus iesitām tikai spēles 76. minūtē, kad pēc stūra sitiena ar galvu lieliski sita Antonijs Černomordijs (1:1). Atlikušajā laikā "Riga" izveidoja lielu spiedienu uz vārtiem, veica daudz piespēles soda laukumā, taču gūt vārtus nespēja. Neizšķirts 1:1. 

Nākamā spēle čempionātā tikai 17. oktobrī, kad Skonto stadionā spēlēsim pret "Mettu". Mača sākums pulksten 16:00.