Rīgas derbijā neizšķirts - 1:1

Rīgas derbijā neizšķirts - 1:1

Šovakar Skonto stadionā Latvijas futbola Virslīgas 20. kārtas spēlē Rīgas derbijā starp "Riga Football Club" un RFS tika fiksēts neizšķirts - 1:1. Vienīgos vārtus "Riga" labā guva Felipe Brisola. Nākamā spēle 2. oktobrī Jūrmalā. 

Latvijas čempionātā pret RFS bijāmzaudējuši pēdējās piecas spēles pēc kārtas. Spēles ir bijušas dažādas, bet izcīnīt uzvaras pret šo Rīgas komandu neesam spējuši jau ilgi. Pēdējā uzvara tika izcīnīta 2020. gada 17. jūlijā, kad viesos uzvarējām ar 2:1.

RFS labāk spēlēja mača sākumā, vairāk kontrolēja bumbu un veidoja vārtu gūšanas momentus. 34. minūtē RFS arī pelnīti guva vārtus. Individuāli lieliski nospēlēja Emersons Santana (0:1). Pirms tam vēl pa vārtu stabu sita pretinieku kapteinis Tomašs Šimkovičs. Atlikušajā spēles daļā bija daudz sodu, bet bez bīstamiem momentiem. Pēc spēles pirmā puslaika RFS bija vadībā ar 1:0. 

Otro puslaiku "Riga" sāka aktīvi, un 50. minūtē Vitālijs Jagodinskis soda laukumā nospēlēja ar roku. 11 metru soda sitienu iesita Felipe Brisola - 1:1. Ilgāku laiku bīstamu momentu nebija, bet 73. minūtē par rupju spēli no laukuma tika noraidīts RFS uzbrucējs Kevins Frīzenbihlers. Diemžēl šādā situācijā nespējām gūt vārtus un spēle noslēdzās neizšķirti - 1:1. 

Nākamā spēle 2. oktobrī viesos pret Jūrmalas "Spartaku". Spēles sākums pulksten 13:00.