Rīgas derbijs ar uzdevumu uzvarēt

Rīgas derbijs ar uzdevumu uzvarēt

Rīt Skonto stadionā Latvijas futbola Virslīgas 24. kārtā "Riga Football Club" principālā Rīgas derbijā tiksies ar RFS. Mača sākums pulksten 19:40. Biļetes variet iegādāties bilesuserviss.lv Tiešraidē spēli varēsiet skatīties LTV7 kanālā. 

Latvijas čempionātā pret RFS esam zaudējuši pēdējās piecas spēles pēc kārtas. Spēles ir bijušas dažādas, bet izcīnīt uzvaras pret šo Rīgas komandu neesam spējuši jau ilgi. Pēdējā uzvara tika izcīnīta 2020. gada 17. jūlijā, kad viesos uzvarējām ar 2:1. 

Šī statistika ir nepatīkama un vēl nepatīkamāka tā kļuva pēc Latvijas kausa pusfinālā. Otrajā puslaikā guvām vārtus un bijām vadībā ar 1:0, bet RFS spēja atspēlēties un beigās uzvarēja papildlaikā ar 3:1. 

Gan "Riga", gan RFS pēdējās spēles aizvadīja pret "Liepāju". RFS uzvarēja interesantā spēlē ar 2:1, bet mēs savā laukumā nespējām gūt vārtus un zaudējām ar 0:1. 

RFS ir čempionāta līdere ar 53 punktiem 21 spēlē. "Riga" tikpat spēlēs ieguvusi 44 punktus un ieņem trešo vietu. Abām komandām čempionātā atlikušas vēl septiņas spēles. Otrajā vietā ar 51 punktu 23 spēlēs atrodas "Valmiera". 

Rīt spēles sākums Skonto stadionā pulksten 19:40. Biļetes variet iegādāties "Biļešu Serviss" kasēs. Tiešraidē spēli varēsiet skatīties LTV7 kanālā.