Vāja spēle un zaudējums pret Liepāju

Vāja spēle un zaudējums pret Liepāju

Sestdien Latvijas futbola Virslīgas 23. kārtas spēlē "Riga Football Club" Skonto stadionā ar 0:1 zaudēja "Liepājai". Nākamā spēle 29. septembrī pret RFS. 

Pret Liepājas komandu šosezon bijām aizvadījuši divas spēles. 9. maijā Mežaparkā uzvarējām ar 4:1, bet otrajā spēlē 1. jūlijā Liepājā zaudējām ar 0:1. Tas bija pirmais zaudējums pret Liepāju pēdējās desmit spēlēs. 

Trešo spēli pret Liepāju šosezon sākām diezgan slikti. Bumbu kontrolējām nedaudz vairāk kā pretinieki, bet uzbrukumā bīstamu uzbrukumu bija maz. Vienīgā iespēja bija Vladimiram Kamešam, kad pussargs pēc Jurija Vakulko piespēles sita no soda laukuma robežām, un bumba lidoja nedaudz garām tālajam stūrim. Puslaika vidū lieliska iespēja bija "Liepājai", un mājiniekus pēc Milana Miroslavļeva sitiena glāba Roberts Ozols. Spēles pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti - 0:0.

Spēles 69. minūtē "Liepāja" guva vienīgos vārtus šajā spēlē. Pretuzbrukumā kreisajā malā lieliski nospēlēja Mārtiņš Ķigurs, pēc kura piespēles uz vārtu priekšas vārtus guva Mihails Gordejčuks - 0:1. "Riga" dažādiem veidiem mēģināja mainīt spēles ritējumu, bet rezultātu sasniegt neizdevās. Zaudējums ar 0:1. 

Nākamā spēle 29. septembrī Skonto stadionā pret RFS. Mača sākums pulksten 19:40.