Latvijas kausa pusfinālā zaudējums pret RFS

Latvijas kausa pusfinālā zaudējums pret RFS

Šovakar Latvijas kausa pusfinālā "Riga Football Club" papildlaikā ar 1:3 zaudēja RFS. Vienīgos vārtus mūsu komandas labā guva Kamilo Saiss. 25. septembrī Latvijas čempionātā spēlēsim pret "Liepāju". 

Pret RFS pēdējās spēles esam aizvadījuši slikti. Pret šo Rīgas komandu esam zaudējuši pēdējās piecas spēles pēc kārtas. Pēdējā uzvara izcīnīta 2020. gada 17. jūlijā (2:0). Pēdējās desmit spēlēs pret RFS esam izcīnījuši trīs uzvaras. 

Spēles sākumā aktivāk uzbrukumā spēlēja RFS. Pretiniekiem bija pāris labas iespējas spēles sākumā, bet labi nospēlēja gan "Riga" aizsardzībā, gan vārtsargs Roberts Ozols. Pirmā puslaika otrā daļa aizritēja mierīgā spēlē, un pēc 45 minūtēm uz rezultāta tablo bija neizšķirts 0:0.

"Riga" labi sāka spēles otro puslaiku. 63. minūtē pēc stūra sitiena no vārtu priekšas vārtus guva Kamilo Saiss - 1:0. Pēc "Riga" gūtajiem vārtiem RFS spēja atbildēt - 11 minūtes vēlāk pēc piespēles no kreisās malas ar lielisku sitienu izcēlās Tomāšs Šimkovičs (1:1). Atlikušajā pamatlaikā daļā abām komandām bija iespējas, bet vārti netika gūti - 1:1. 

Papildlaika pirmajā puslaikā vārti netika gūti. 109. minūtē bija strīdīga epizode, RFS turpināja uzbrukt, un vārtus no astoņiem metriem guva Andrejs Iličs - 1:2. Pēc zaudētājiem vārtiem no laukuma tika noraidīts Nedeļko Piščevičs. "Riga" centās gūt vārtus, bet 116. minūtē Kevins Frīzenbihlers guva vārtus, un RFS uzvarēja ar 3:1.