Pēc Skonto stadionā ilgāka pārtraukuma Latvijas čempionāta spēle

Pēc Skonto stadionā ilgāka pārtraukuma Latvijas čempionāta spēle

Rīt Skonto stadionā "Riga Football Club" pēc ilgāka pārtraukuma aizvadīs Latvijas čempionāta spēli. 19. kārtā spēlēsim pret "Daugavpili". Mača sākums pulksten 18:00! Biļetes pieejamas bilesuserviss.lv Tiešradē spēli varēsiet skatīties Sportacentrs.com TV. 

Pēdējo spēli Latvijas augstākajā līgā "Riga" aizvadīja 25. jūlijā, kad Skonto stadionā ar 1:0 uzvarējām "Mettu". Pēc tam esam aizvadījuši spēles Eiropas kausos un Latvijas kausā. 

Pēc zaudējuma Konferences līgas play-off kārtā komandā notikušas vairākas izmaiņas. Pēc abpusējas vienošanās pārtraucām līgumus ar galveno treneri Andri Rihertu un pussargu Edgaru Babajanu. 

Šonedēļ komanda aizvadīja treniņus Skonto stadionā. Komandā ir kaujiniecisks noskaņojums, un visi ir gatavi cīnīties, lai sasniegtu maksimāli labāko rezultātu Latvijas čempionātā un Latvijas kausā. 

Pret "Daugavpili" šosezon esam spēlējuši divas reizes. Pirmajā spēlē Mežaparkā uzvarējām ar 4:0, bet otrajā spēlē Daugavpilī divus punktus zaudējām - 1:1. 

Turnīra tabulā pirmajā vietā ar 50 punktiem 20 spēlēs atrodas RFS. 48 punktus 22 spēlēs ieguvusi "Valmiera". "Riga" ir trešajā vietā ar 41 punktu 19 spēlēs. 

Rīt spēles sākums pulksten 18:00. Biļetes ir pieejamas "Biļešu Serviss" kasēs. Tiešraidē spēli varēsiet skatīties Sportacentrs.com TV - gan portālā, gan TV kanālā.