Gibraltārā cīņa par vietu Konferences līgas grupu turnīrā

Gibraltārā cīņa par vietu Konferences līgas grupu turnīrā

Šovakar UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas play-off kārtas spēlē "Riga" tiksies ar Gibraltāra čempioni "Lincoln Red Imps". Mača sākums pulksten 19:00 pēc Latvijas laika. Tiešraidē spēli varēsiet skatīties Sportacentrs.com TV. 

Pirms nedēļas Rīgā spēle noslēdzās neizšķirti - 1:1. "Riga" sastāvā vienīgos vārtus guva ukraiņu pussargs Jurijs Vakulko. 

"Riga" Čempionu līgas pirmajā kārtā interesantās divās spēlēs zaudēja (0:1, 1:1) Zviedrijas spēcīgākajai komandai "Malmo". Eirokausu sezonas turpinājumā esam pārvarējuši divas kārtas Konferences līgā. Ziemeļmaķedonijas čempioni "Shkendija" uzvarējām ar 2:0 un 1:0, bet pret Maltas "Hibernians" bija grūtāk - pirmajā spēlē zaudējums ar 0:1, bet Maltā no sākuma uzvara spēlē ar 2:1 un pēc tam vēl divi gūti vārti papildlaikā. 

"Lincoln Red Imps" Čempionu līgas pirmajā kārtā uzvarēja Luksemburgas komandu "Fola" (2:2, 5:0). Otrajā kārtā "Red Imps" ar 1:2 un 0:2 zaudēja Rumānijas "Cluj". Tas nozīmēja, ka Eirokausus "Red Imps" turpināja Eiropas līgā. Trešās kārtas spēlē Gibraltāra komanda ar 1:3, 1:1 zaudēja Slovākijas čempionei "Slovan". 

"Lincoln Red Imps" ir 1976. gadā dibināts klubs. "Red Imps" ir Gibraltāra titulētākā komanda. Gibraltāra augstākajā līgā "Red Imps" uzvarējusi 25 reizes, 18 reizes triumfējusi Gibraltāra kausā, bet vēl 11 - Superkausā. 

Mača sākums pulksten 19:00 pēc Latvijas laika. Tiešraidē spēli varēsiet skatīties Sportacentrs.com - gan portālā, gan TV kanālā.