Trīs vārti pret Jelgavu un vieta Latvijas kausa pusfinālā

Trīs vārti pret Jelgavu un vieta Latvijas kausa pusfinālā

Šovakar Skonto stadionā Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēlē "Riga" ar 3:0 uzvarēja "Albatroz/Jelgava" komandu. Vārtus guva Nedeļko Piščevičs,Ritvars Rugins un Staņislavs Krapuhins. 

"Albatroz/Jelgava" šosezon ir viena no spēcīgākajā komandā Pirmajā līgā. Latvijas kausā Jelgavas komanda jau bija uzvarējusi "Karosta" (5:1), "Latgols/Ludza" (1:0) un "Rēzekne" (3:0) komandas. "Riga" astotdaļfinālā ar 3:1 uzvarēja "Tukumu". 

Šovakar "Riga" pirmos vārtus guva 11. minūtē - lielisks sitiens no 25 metriem Nedeļko Piščevičam (1:0). "Jelgava" pirmajā puslaikā brīžiem demonstrēja ļoti labu futbolu, tāpēc iespēja atslābināties nebija. 34. minūtē pirmos vārtus "Riga" kreklā guva Ritvars Rugins - 2:0. Piecas minūtes vēlāk labas uzbrucēja kvalitātes nodemonstrēja Staņislavs Krapuhins - krievu uzbrucējs teicami sita vārtu tālajā stūrī (3:0). 

Otrajā puslaikā abas komandas veica daudzas spēlētāju maiņas. Abām komandām bija arī iespējas gūt vārtus, taču tas nenotika. Jāatzīmē, ka "Riga" galvenais treneris šovakar deva iespēju atpūsties vairākiem komandas līderiem. Interesantā un diezgan ātrā spēlē aizritēja arī otrais puslaiks, un "Riga" noslēgumā uzvarēja ar 3:0 un iekļuva Latvijas kausa pusfinālā.