1:1 pirmajā spēlē

1:1 pirmajā spēlē

Šovakar Skonto stadionā UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas "play-off" kārtas pirmajā spēlē "Riga Football Club" spēlēja neizšķirti 1:1 ar Gibraltāra čempioni "Lincoln Red Imps". Vienīgos vārtus mūsu komandas labā guva Jurijs Vakulko. Pēc nedēļas atbildes spēle Gibraltārā. 

Gibraltāra komanda labi iesāka spēli, taču pakāpeniski iniciatīvu ieguva "Riga". Sestajā minūtē labajā malā lieliski nospēlēja Žans Leo, Francijas uzbrucējs piespēlēja soda laukumā, bet lielisku momentu neizmantoja Junusa Muritala. Puslaika otrajā daļā "Riga" jau daudz vairāk spēlēja ar bumbu, veica spiedienu uz pretinieku vārtiem, bet "Red Imps" labi spēlēja aizsardzībā. Pretinieki pirmā puslaika gaitā vairākas reizes nodemonstrēja labu meistarību, veidoja labas kombinācijas, taču pa vārtiem bīstami nesita. 0:0 pēc spēles pirmā puslaika. 

"Riga" aktīvi sāka spēles otro puslaiku, drīz arī veica pirmās spēlētāju maiņas un arī guva vārtus. 61. minūtē lielisks labajā malā bija Edgars Babajans, kurš uz vārtu priekšu piespēlēja Jurijam Vakulko, un Ukrainas pussargs sita bumbu vārtu tīklā - 1:0. Pēc gūtajiem vārtiem "Riga" izveidoja vēl vairākas labas iespējas, bet nespēja gūt vārtus. 72. minūtē "Riga" kļūdījās aizsardzībā, un ar skaistu sitienu vārtus guva Fernando Karalelo - 1:1. "Riga" mača beigās centās veikt spiedienu uz pretinieku vārtiem, kas gan beidzās bez gūtiem vārtiem. 1:1. 

Atbildes spēle pēc nedēļas notiks Gibraltāra komandas laukumā. Mača sākums pulksten 20:00 pēc Latvijas laika.