"Riga" pret "Lincoln Red Imps"! Cīņa par vietu grupu turnīrā!

"Riga" pret "Lincoln Red Imps"! Cīņa par vietu grupu turnīrā!

Rīt Skonto stadionā Latvijas čempione "Riga Football Club" UEFA Konferences līgas kvalifikācijas "play-off" kārtā spēlēs pret titulētāko Gibraltāra komandu "Lincoln Red Imps". Mača sākums pulksten 20:00. Biļetes pieejamas bilesuserviss.lv. Tiešraidē spēli translēs Sportacentrs.com TV.

"Riga" Čempionu līgas pirmajā kārtā interesantās divās spēlēs zaudēja (0:1, 1:1) Zviedrijas spēcīgākajai komandai "Malmo". Eirokausu sezonas turpinājumā esam pārvarējuši divas kārtas Konferences līgā. Ziemeļmaķedonijas čempioni "Shkendija" uzvarējām ar 2:0 un 1:0, bet pret Maltas "Hibernians" bija grūtāk - pirmajā spēlē zaudējums ar 0:1, bet Maltā no sākuma uzvara spēlē ar 2:1 un pēc tam vēl divi gūti vārti papildlaikā. 

"Lincoln Red Imps" Čempionu līgas pirmajā kārtā uzvarēja Luksemburgas komandu "Fola" (2:2, 5:0). Otrajā kārtā "Red Imps" ar 1:2 un 0:2 zaudēja Rumānijas "Cluj". Tas nozīmēja, ka Eirokausus "Red Imps" turpināja Eiropas līgā. Trešās kārtas spēlē Gibraltāra komanda ar 1:3, 1:1 zaudēja Slovākijas čempionei "Slovan". 

"Lincoln Red Imps" ir 1976. gadā dibināts klubs. "Red Imps" ir Gibraltāra titulētākā komanda. Gibraltāra augstākajā līgā "Red Imps" uzvarējusi 25 reizes, 18 reizes triumfējusi Gibraltāra kausā, bet vēl 11 - Superkausā. 

Rīgā notiks pirmā no divām spēlēm cīņā par vietu UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrā. Pēc nedēļas abas komandas vēlreiz tiksies Gibraltāra nacionālajā stadionā. 

Rīt spēles sākums pulksten 20:00. Biļetes joprojām ir iespēja iegādāties "Biļešu Serviss" kasēs. Tiešraidē spēli būs iespēja skatīties Sportacentrs.com - gan portālā, gan TV kanālā.