"Riga" ar spēcīgu komandas raksturu iekļūst Konferences līgas 4. kārtā

"Riga" ar spēcīgu komandas raksturu iekļūst Konferences līgas 4. kārtā

Ceturtdien aizraujošā UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas 3. kārtas spēlē "Riga Football Club" izcīnīja vietu nākamajā kārtā. 120 minūšu spēlē ar 4:1 uzvarējām "Hibernians". Divus vārtus guva Junusa Muritala, bet pa reizei izcēlās Žans Leo un Ivans Paurevičs. 

"Riga" jau ar spēles pirmajām minūtēm aktīvi uzbruka, un 2. minūtē ieguvām iespēju izpildīt 11 metru soda sitienu. Diemžēl pēc Ivana Paureviča sitiena Maltas klubu glāba vārtsargs. Pirmajā puslaikā arī Maltas klubam bija dažas labas iespējas, bet lielisks bija "Riga" vārtsargs Ivans Brkičs. "Riga" arī atlikušajā pirmā puslaika laikā vairāk spēlēja ar bumbu, taču nespēja izmantot savas iespējas. Neizšķirts pēc spēles pirmā puslaika - 0:0.

"Riga" aktīvi sāka spēles otro puslaiku, un 50. minūtē vārtus guva Žans Leo - 1:0. Pēc "Riga" gūtajiem vārtiem labāk spēlēja "Hibernians", un 60. minūtē ar lielisku sitienu vārtus guva Degabriels - 1:1! Maltas klubs atlikušajā laikā izmantoja katru iespēju novilcināt laiku, bet "Riga" neizpildīja bīstamus sitienus. Divas minūtes pirms spēles beigām pēc Glodī Ngondā centrējuma vārtus guva Ivans Paurevičs. 2:1, un tas nozīmēja, ka būs jāspēlē papildlaiks. 

Divi "Hibernians" spēlētāji bija saņēmuši noraidījumu vēl pirms papildlaika. "Riga" veidoja uzbrukumus, un 105. minūtē vārtus ar galvu guva Junusa Muritala - 3:1. "Riga" turpināja dominēt laukumā, un 115. minūtē Muritala pelnīti guva vēl vienus vārtus - "Riga" uzvara ar 4:1 un vieta Konferences līgas 4. kārtā.