"Riga" uzvar arī Skopjē un iekļūst nākamajā kārtā

"Riga" uzvar arī Skopjē un iekļūst nākamajā kārtā

Ceturtdien Skopjē UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas spēlē "Riga" viesos ar 1:0 uzvarēja Ziemeļmaķedonijas čempioni "Shkendija". Vienīgos vārtus guva Mikaels Soisalo. Trešajā kārtā "Riga" pretiniece būs Maltas komanda "Hibernians", pret kuru pirmā spēle 5. augustā Rīgā.

Pirmā spēle 22. jūlijā notika Rīgā, Skonto stadionā. "Riga" katrā no puslaikiem guva pa vārtiem un uzvarēja ar 2:0. Vārtus guva Veslijs Nata un Jurijs Vakulko. "Riga" šovakar sāka spēli ar tiem pašiem spēlētājiem, kas spēlēja pirmajā spēlē. 

Mača sākumā laba iespēja bija Veslijam Natam. Brazīlijas pussargs labi sita pēc lieliskas Felipes Brisolas piespēles, bet "Shkendija" glāba vārtsargs. Arī Ziemeļmaķedonijas čempionei bija daži labi momenti, bet visās epizodēs ļoti labi spēlēja "Riga" vārtsargs Ivans Brkičs. Dažas reizes uzbrukumā individuāli nospēlēja Žans Leo. Francijas uzbrucējs vairākas reizes centās gūt vārtus, bet visus viņa sitienus bloķēja "Shkendija" aizsargi. Pēc 45 minūtēm uz rezultāta tablo bija neizšķirts 0:0.

"Riga" agresīvi sāka spēles otro puslaiku un pelnīti arī guva vārtus. 53. minūtē pēc Jurija Vakulko piespēles no tuvas distances bumbu vārtu tīklā sita Mikaels Soisalo - 1:0. Pēc gūtājiem vārtiem mēs spēlējām taktiski ļoti labi. Bet vienalga "Shkendija" vairākas reizes bija tuvu, lai gūtu vārtos. Bija gan slikti sitieni, gan vairākas reizes "Riga" glāba vārtsargs. Spēles beigās "Riga" uzmanīgi spēlēja aizsardzībā. Viena iespēja bija Besaram Halimi, bet Kosovas izlases futbolists sita pāri vārtiem. Galarezultātā uzvara ar 1:0 (divās spēlēs 3:0). 

Nākamā spēle 5. augustā Skonto stadionā trešajā kārtā pret Maltas komandu "Hibernians".