Liepājā desmitā uzvara pēc kārtas – 4:1

Liepājā desmitā uzvara pēc kārtas – 4:1

Desmitā kabatā! Šovakar Liepājā bijām spēcīgāki un uzvarējām ar rezultātu 4:1! Vārtus guva Elvis Stuglis, Stefans Paničs, Jakubs Hora un Vladislavs Fjodorovs! Jau piektdien Skonto stadionā spēlēsim pret Jelgavu.

Pret “Liepāju” pirmā apļa spēle bija diezgan pārliecinoša un nevar teikt, ka liepājnieki būtu radījuši mūsējiem lielas problēmas. Pa vārtiem guva Kulē Mbombo un Felipe Brisola, un “Riga” FC izcīnīja diezgan drošu uzvaru ar rezultātu 2:0.

Arī Liepājā spēles sākums bija pārliecinošs, un 8. minūtē pēc stūra sitiena bumba nonāca līdz Elvim Stuglim, kurš vienā pieskārienā bumbu no gaisa iesita tālajā stūrī – 1:0. Pēc dažām minūtēm Kulē Mbombo tika saplēsts krekls, kas nedaudz izsita mūsējos no ritma, jo kādu brīdi palikām desmit spēlētāju sastāvā. “Liepāja” ieguva iniciatīvu, un 22. minūtē pelnīti arī guva vārtus, kad no soda laukuma robežām precīzi sita Emeka Fraidejs – 1:1.

“Riga” FC vairāk spēlēja ar bumbu, taču rezultātu atkal sasniedza ar standarsituācijas – pēc stūra sitienu bumbu vārtu tālajā stūrī ar galvu iesita Stefans Paničs (2:1). Puslaika gaitā viesiem bija vēl pāris pusmomenti, bet pēc 45 minūtēm uz rezultāta tablo palika vienu vārtu pārsvars, kas lika saglabāt zināmu piesardzību.

Otrā puslaika sākumā “Riga” uzreiz devās uz priekšu, un 51. minūtē ar rikošeta palīdzību no aptuveni 16 metriem bumbu vārtos ieraidīja čehu pussargs Jakubs Hora (3:1). Turpinājumā jau varējām justies drošāk, treneri izmantoja iespēju veikt visas piecas maiņas un atsvaidzināja priekšējo līniju. Debiju Latvijas čempionātā piedzīvoja Dariu un Daņila Janovs. 84. minūtē punktu intrigai pielika Vladislavs Fjodorovs, kuram padevās lielisks sitiens no metriem 18 – 4:1. Pretinieku sastāvā vienu momentu izniekoja Fraidejs, pēc kura sitiena glāba Roberts Ozols, un galarezultātā “Riga” guva uzvaru ar 4:1.

Rīdzinieki guvuši jau desmito uzvaru pēc kārtas un pārsvaru pār RFS palielinājuši līdz pieciem punktiem. Nākamā spēle jau piektdien, 7. augustā, Skonto stadionā pret “Jelgavu”. Mača sākums pulksten 20:00.

“Liepāja” – “Riga” 1:4 (1:2)
Vārti:
 Fraidejs 22` – Stuglis 8`, Paničs 41`, Hora 51`, Fjodorovs 84`.
Noraidījumi: Čudars 68`.
Brīdinājumi: Jahaja 28`, Teiho 36`, Zelmanis 73`, Torress 86`.
Liepāja: Zviedris – Ķigurs (Torress 80`), Jurkovskis, Žuļevs, Zelmanis, Jahaja (Alfa 66`), Čudars, Tīdenbergs (Gabovs 80`), Delī (Dodo 57`), Fraidejs, Teiho (Ukpā 66`).
Riga: Ozols – Kamešs (Kurakins 81′), Černomordijs, Stuglis, Fjodorovs, Paničs, Hora (Steniu 70′), Džurišičs, Nkololo (Rožers 60′), Brizola (Janovs 61′), Mbombo (Dariu 70′),
Galvenais tiesnesis: Jevgēnijs Vasjukovs.