Rīt Konferences līgas atbildes spēle viesos pret "Shkendija"

Rīt Konferences līgas atbildes spēle viesos pret "Shkendija"

Rīt Skopjē UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas 2. kārtas spēlē "Riga Football Club" tiksies ar Ziemeļmaķedonijas čempioni "Shkendija". Spēle sāksies pulksten 21:00 pēc Latvijas laika. Tiešraide spēli varēsiet skatīties Sportacentrs.com TV kanālā. 

Pirmā spēle pirms 22. jūlijā notika Rīgā, Skonto stadionā. "Riga" katrā no puslaikiem guva pa vārtiem un uzvarēja ar 2:0. Vārtus guva Veslijs Nata un Jurijs Vakulko. 

"Riga" šovakar aizvadīja pirmsspēles treniņu Skopjes nacionālajā stadionā. Stadiona ietilpība ir vairāk nekā 35 000. "Shkendija" pārstāvji prognozē, ka rīt klātienē varētu būt aptuveni 30% no stadiona ietilpības. 

Mēs pirms dažām dienām aizvadījām Latvijas čempionāta spēli pret "Mettu" un uzvarējām ar 1:0. Vienīgos vārtus guva Besars Halimi. Kosovas izlases futbolistam šie bija pirmie vārti "Riga" sastāvā. 

"Riga" Čempionu līgas pirmajā kārtā spēlēja pret Zviedrijas spēcīgāko komandu "Malmo". Pirmajā spēlē Zviedrijā zaudējām ar 0:1, bet mačs Rīgā noslēdzās ar neizšķirtu 1:1. Ar to bija par maz, lai iekļūtu nākamajā kārtā. Vienīgos vārtus pret zviedriem iesita Ivans Paurevičs. 

"Shkendija" Čempionu līgā spēlēja pret Slovēnijas čempioni "Mura". Pirmajā spēlē Ziemeļmaķedonijā "Shkendija" izveidoja vairāk vārtu gūšanas iespējas, neiesita pendeli un zaudēja ar 0:1. Slovēnijas kluba laukumā "Shkendija" aizvadīja vāju spēli, pirmajā puslaikā noraidījumu saņēma Jans Krivaks, un Ziemeļmaķedonijs klubs zaudēja ar 0:5. 

Rīt spēle sāksies pulksten 21:00 pēc Latvijas laika. Tiešraidē to varēsiet skatīties Sportacentrs.com - gan portālā, gan TV kanālā.