Ozols vairākas reizes glābj, "Riga" uzvar "Mettu"

Ozols vairākas reizes glābj, "Riga" uzvar "Mettu"

Šovakar Skonto stadionā Latvijas čempionāta 18. kārtas spēlē "Riga Football Club" ar rezultātu 1:0 uzvarēja "Mettu". Vienīgos vārtus guva Besars Halimi. Lielisku spēli aizvadīja Roberts Ozols. Nākamā spēle 29. jūlijā pret Ziemeļmaķedonijas čempioni "Shkendija". 

Pret "Mettu" šogad bijām ieguvuši četrus no maksimālajiem sešiem punktiem - 1:1 un 3:0. Abās šajās spēlēs "Mettas" galvenais treneris bija mūsu pašreizējais treneris Andris Riherts. 

Šajā spēlē bija lielas izmaiņas mūsu komandas sastāvā. No tiem, kas bija pamatsastāvā pret "Shkendija", laukumā bija tikai centra aizsargs Antonijs Černomordijs. Mača pirmajā puslaikā bija ļoti maz vārtu gūšanas iespējus. Labāki momenti bija "Mettai", bet lielisku sniegumu demonstrēja "Riga" vārtsargs Roberts Ozols. Mēs paši principā nevienu bīstamu sitienu tā arī neveicām. Pēc 45 minūtēm uz rezultāta tablo bija neizšķirts 0:0. 

53. minūtē pirmos vārtus "Riga" sastāvā guva Besars Halimi. Kosovas izlases pussargs sita bumbu vārtu tīklā no tuvas distances pēc Antona Kurakina centrējuma - 1:0. Atlikušajā laikā "Metta" izveidoja vairākas iespējas, bet mēs bīstamāk veidojām pretuzbrukumos. No vārtu zaudēšanas mūs vairākas reizes glāba Ozols. Spēles beigās lielu uzmanību pievērsām tieši aizsardzībai un galarezultātā uzvarējām ar 1:0. 

Nākamā spēle 29. jūlijā Konferences līgā pret Ziemeļmaķedonijas čempioni "Shkendija". Spēle Skopjes stadionā sāksies pulksten 21:00 pēc Latvijas laika.