Rīt Skonto stadionā Latvijas čempione pret Ziemeļmaķedonijas čempioni

Rīt Skonto stadionā Latvijas čempione pret Ziemeļmaķedonijas čempioni

Rīt Skonto stadionā Rīgā Latvijas čempione "Riga Football Club" aizvadīs UEFA Konferenču līgas kvalifikācijas 2. kārtas spēli pret Ziemeļmaķedonijas spēcīgāko komandu "Shkendija". Mača sākums pulksten 20:00. Biļetes pieejamas www.bilesuserviss.lv Tiešraidē spēli rādīs Sportacentrs.com TV kanāls.

"Riga" Čempionu līgas pirmajā kārtā spēlēja pret Zviedrijas spēcīgāko komandu "Malmo". Pirmajā spēlē Zviedrijā zaudējām ar 0:1, bet mačs Rīgā noslēdzās ar neizšķirtu 1:1. Ar to bija par maz, lai iekļūtu nākamajā kārtā. Vienīgos vārtus pret zviedriem iesita Ivans Paurevičs. 

"Shkendija" Čempionu līgā spēlēja pret Slovēnijas čempioni "Mura". Pirmajā spēlē Ziemeļmaķedonijā "Shkendija" izveidoja vairāk vārtu gūšanas iespējas, neiesita pendeli un zaudēja ar 0:1. Slovēnijas kluba laukumā "Shkendija" aizvadīja vāju spēli, pirmajā puslaikā noraidījumu saņēma Jans Krivaks, un Ziemeļmaķedonijs klubs zaudēja ar 0:5. 

"Shkendija" 1979. gadā dibināts klubs. "Shkendija" četras reizes ir kļuvusi par Ziemeļmaķedonijas čempioni, divreiz ieguvusi Ziemeļmaķedonijas kausu un vienreiz Superkausu. 

Iepriekšējā sezonā Ziemeļmaķedonijas čempionātā "Shkendija" 33 spēlēs izcīnīja 22 uzvaras, tikai divas reizes zaudēja un ieguva 75 punktus. Otrajā vietā esošā "Shkupi" čempionātu noslēdza ar 59 punktiem. 

Rīt Skonto stadionā spēles sākums paredzēts pulksten 20:00. Biļetes ir pieejamas www.bilesuserviss.lv Tiešraidē spēli varēsiet skatīties portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.