Piecu vārtu spēlē ar 3:2 uzvaram "Spartaku"

Piecu vārtu spēlē ar 3:2 uzvaram "Spartaku"

Šovakar Slokas stadionā Latvijas futbola Virslīgas 17. kārtas spēlē "Riga Football Club" ar 3:2 uzvarēja Jūrmalas "Spartaku". Vārtus guva Žans Leo, Raivis Ķiršs un Felipe Brisola. 22. jūlijā Konferenču līgas spēlē Skonto stadionā pret Ziemeļmaķedonijas "Shkendija". 

Pret Jūrmalas "Spartaku" šajā sezonā bijām aizvadījuši divas spēles. 3. aprīlī uzvarējām ar 6:1, bet 13. maijā spēle pret Jūrmalas komandu jau bija daudz grūtāka. Uzvaras vārtus guvām tikai pašās spēles beigās - 2:1. 

Spēles sākums mums bija neveiksmīgs. Jau astotajā minūtē slikti nospēlējām aizsardzības centrā, un savu iespēju ar lielisku sitienu vārtu tālajā stūrī izmantoja Kvadvo Asamoā (0:1). "Riga" pēc zaudētājiem vārtiem ātri ieguva iniciatīvu. 19. minūtē gandrīz visu ļoti labi izdarīja Žans Leo, bet noslēgumā sita garām jau tukšiem vārtiem. Leo reabilitējās 37. minūtē, kad no soda laukuma robežām ietrieca bumbu vārtu augšējā stūrī - 1:1. 

"Riga" turpināja uzbrukt un guva arī otros vārtus. Pēc standarsituācijas bumba nonāca pie Raivja Ķirša, kurš izpildīja lielisku sitienu vārtu tālajā augšējā stūrī - 2:1. Puslaika beigās paši vairākas reizes pieļāvām kļūdas, un dažas sekundes pirms puslaika beigām "Spartaks" guva vārtus. Pēc centrējuma ar galvu tālajā stūrī trāpīja Leonels Vambā - 2:2. 

Otrajā puslaikā "Riga" spēlēja ļoti aktīvi, bet ilgstoši nespēja izmantot savas iespējas. 61. minūtē individuāli lieliski nospēlēja Felipe Brisola - uzbrukuma noslēgumā brazīlis sita vārtu apakšējā stūrī (3:2). "Riga" bija vairāki momenti, lai gūtu ceturtos vārtus. Labākā iespēja bija Antonijam Černomordijam. Aizsargs pēc labas kombinācijas ar galvu uzsita virsū pretinieku vārtsargam. Spēles beigas aizritēja mierīgi, un "Riga" uzvarēja ar 3:2. 

Nākamā spēlē 22. jūlijā Skonto stadionā. UEFA Eiropas Konferenču līgas kvalifikācijas 2. kārtā "Riga" spēlēs pret Ziemeļmaķedonijas "Shkendija". Mača sākums pulksten 20:00. Biļetes jau tagad variet nopirkt www.bilesuserviss.lv.