"Riga" paraksta līgumus ar pussargiem Vakulko un Saveļjevu

"Riga" paraksta līgumus ar pussargiem Vakulko un Saveļjevu

Latvijas čempione "Riga Football Club" parakstījusi līgumus ar diviem pussargiem - 23 gadus veco ukraini Juriju Vakulko un 22 gadus veco latvieti Alekseju Saveļjevu! Laipni lūgti! 

Jurijs Vakulko ir dzimis 1997. gada 10. novembrī Ukrainas pilsētā Odesā. Vakulko ir Odesas sporta skolas audzēknis. 2014. gadā Jurijs kļuva par "Dnipro" futbolistu. 

Ukrainas Premjerlīgā Jurijs debitēja 2016. gadā. Kopumā šajā turnīrā Vakulko divu gadu laikā aizvadīja 38 spēles un guva divus vārtus. 2018. gadā notika Vakulko transfērs uz Serbijas futbola milzi "Partizan". Serbijas augstākajā līgā Vakulko nospēlēja divas spēles. Pēdējās trīs sezonas Vakulko aizvadīja Ukrainas Premjerlīgas klubos "Arsenal" un "Dnipro-1".

Jurijs pārstāvējis Ukrainas U18, U19 un U21 izlases. U21 sastāvā Vakulko aizvadīja 16 spēles, guva divus vārtus un pēdējos gados bija arī komandas kapteinis. 


Aleksejs Saveļjevs ir dzimis 1999. gada 30. janvārī Rīgā. Aleksejs ir "Skonto" akadēmijas audzēknis. 2017. gadā Saveļjevs debitēja Latvijas augstākajā līgā. "Babītes" sastāvā Aleksejs desmit spēlēs guva divus vārtus. 

Pēdējos četrus gadus Aleksejs pavadīja dažādos Itālijas klubos. Itāijas Serie C Saveļjevs aizvadīja 22 spēles un guva divus vārtus. Latvijas nacionālajā izlasē Saveļjevs spēlējis piecos mačos un jūnijā guva ļoti skaistus vārtus pret Vāciju. Aleksejs pārstāvējis arī Latvijas U17, U19 un U21 izlases.