"Riga" pret "Malmo" par vietu Čempionu līgas kvalifikācijas 2. kārtā

"Riga" pret "Malmo" par vietu Čempionu līgas kvalifikācijas 2. kārtā

Rīt Skonto stadionā Latvijas čempione "Riga Football Club" UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas 2. kārtas atbildes spēlē tiksies ar Zviedrijas čempioni "Malmo FF". Pirmajā spēlē zviedri uzvarēja ar 1:0. Spēles sākums pulksten 19:00. Biļetes bilesuserviss.lv. Tiešraide Sportacentrs.com TV.

"Malmo" un "Riga" pirmajā spēlē uzvaru ar 1:0 izcīnīja Zviedrijas čempioni. Vienīgos vārtus spēles 50. minūtē guva pretinieku uzbrucējs Antonio Čolaks. Jāpiemin, ka jau pirmajā puslaikā no laukuma tika noraidīts "Riga" uzbrucējs Junusa Muritala. 

Malmes komanda sestdien aizvadīja Zviedrijas čempionāta spēli un ar rezultātu 4:0 uzvarēja "Sirius". "Riga" spēļu Latvijas čempionātā nebija, un komanda maksimāli rūpīgi gatavojās rītdienas spēlei. 

"Malmö FF" ir Zviedrijas klubs ar lielu vēsturi. Klubs tika dibināts 1910. gadā. 2020. gadā Zviedrijas augstākajā līgā "Malmö FF" ieguva 60 punktus 30 spēlēs un kļuva par čempioni. Otrajā vietā palika "Elfsborg" ar 51 punktu. 

Malmes klubs Zviedrijas augstākajā līgā ir triumfējis 24 reizes. Pēdējo desmit gadu laikā par čempioni "Malmö FF" kļuvusi piecas reizes. 14 reizes Malme ieguvusi Zviedrijas kausu un divas reizes - Superkausu. 

Rīt spēles sākums pulksten 19:00. Biļetes variet iegādāties bilesuserviss.lv. Tiešraidē spēli varēs skatīties portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.