0:1 Malmē, atbildes spēle pēc 6 dienām!

0:1 Malmē, atbildes spēle pēc 6 dienām!

Šovakar Malmes stadionā UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas pirmās kārtas mačā, lielāko spēles daļu spēlējot mazākumā, Latvijas čempione "Riga Football Club" ar 0:1 zaudēja Zviedrijas "Malmo FF". Atbildes spēle 13. jūlijā Skonto stadionā! 

Spēli Malmes stadionā klātienē apmeklēja aptuveni 4000 līdzjutēju. Lieliska atmosfēra bija jau pirms spēles un pēc tam arī visas 90 minūtes. 

Zviedrijas klubs vairāk spēlēja ar bumbu, bet "Riga" uzmanīgi un kvalitatīvi spēlēja aizsardzībā. Pirmajā puslaikā arī mums bija viena labā iespēja, kad labajā malā labi izdevās laba kombinācija - noslēgumā pāri vārtiem sita Felipe Brisola. Diemžēl 41. minūtē palikām ar desmit spēlētājiem. Otro dzelteno kartīti saņēma Junusa Muritala, par ko tika noraidīts no laukumā. Malme puslaika beigās izdarīja lielu spiedienu uz mūsu vārtiem, bet kopīgiem spēkiem izdevās saglabāt 0:0. 

Otrā puslaika sākums bija neveiksmīgs. 50. minūtē no vārtu priekšas vārtus guva Antonio Čolaks. Robertam Ozolam, kurš kopumā aizvadīja lielisku spēli, šajā epizodē nofiksēt bumbu neizdevās. Šādā situācijā Malmes pārsvars bumbas kontrolē bija ļoti liels, un mums bija jāspēlē ļoti uzmanīgi. Fiziski bija grūti, bet vienalga spējām izveidot dažus labus pretuzbrukumus. Divas reizes no labās malas soda laukumā piespēlēja Mikaels Soisalo, taču sitienu pa vārtiem nebija. Mača beigās ļoti labus momentus pretiniekiem izveidot neļāvām, un spēles galarezultātā zaudējām ar 0:1. 

Atbildes spēle 13. jūlijā notiks Skonto stadionā. Mača sākums pulksten 19:00. Biļetes uz šo spēli ir iespējams iegādāties www.bilesuserviss.lv