Čempionu līgā pirmā spēle pret Zviedrijas čempioniem

Čempionu līgā pirmā spēle pret Zviedrijas čempioniem

Šovakar Zviedrijas pilsētā Malmē Latvijas čempione "Riga Football Club" UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas pirmās kārtas spēlē tiksies ar Zviedrijas spēcīgāko komandu "Malmö FF". Spēles sākums pulksten 20:00 pēc Latvijas laika! Tiešraidē spēli rādīs Sportacentrs.com TV.

"Malmö FF" ir Zviedrijas klubs ar lielu vēsturi. Klubs tika dibināts 1910. gadā. 2020. gadā Zviedrijas augstākajā līgā "Malmö FF" ieguva 60 punktus 30 spēlēs un kļuva par čempioni. Otrajā vietā palika "Elfsborg" ar 51 punktu. 

Malmes klubs Zviedrijas augstākajā līgā ir triumfējis 24 reizes. Pēdējo desmit gadu laikā par čempioni "Malmö FF" kļuvusi piecas reizes. 14 reizes Malme ieguvusi Zviedrijas kausu un divas reizes - Superkausu. 

Šosezon Zviedrijas čempionātā komanda desmit spēlēs izcīnījusi sešas uzvaras, divreiz spēlējusi neizšķirti un divreiz zaudējusi. "Malmö FF" un "Djurgardens" ir pa 20 punktiem. 

"Malmö FF" ir liela pieredze Eirokausos. Labākais rezultāts bija 1979. gadā, kad komanda spēlēja UEFA Čempionu līgas finālā. Kopumā Čempionu līgā "Malmö FF" aizvadījusi 77 spēles - 27 uzvaras, 19 neizšķirti un 31 zaudējums. 

Šovakar mača sākums Malmes stadionā pulksten 20:00 pēc Latvijas laika. Tiešraidē spēli skatieties portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.