Vāja spēle un 0:1 Liepājā

Vāja spēle un 0:1 Liepājā

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 20. kārtā "Riga Football Club" aizvadīja vāju spēli un ar rezultātu 0:1 zaudēja "Liepājai". 7. jūlijā viesos spēle UEFA Čempionu līgas kvalifikācijās pret Zviedrijas "Malmö FF".

Pret "Liepāju" bijām izcīnījuši piecas uzvaras pēc kārtas. Zaudējumus pret "Liepāju" nebijām piedzīvojuši 12 spēles pēc kārtas. Diemžēl šoreiz šai sērijai pienāca beigas. 

"Liepāja" pilnībā dominēja spēles sākumā. "Riga" maz spēlēja ar bumbu, un 14. minūtē, iespējams, savas karjeras skaistākos vārtus guva Vadims Žuļevs - 0:1. "Riga" sastāvā diezgan laba iespēja bija Mikaelam Soisalo. Puslaika vidū Somijas pussargs sita no asa leņķa nedaudz garām vārtiem. Pēc spēles pirmā puslaika "Liepāja" bija vadībā ar 1:0. 

Arī otrajā puslaikā komandas spēlēja piesardzīgi un vārtu gūšanas momentu bija ļoti maz. "Liepāja" tuvāk spēles beigām lielāku uzsvaru lika uz aizsardzību, un "Riga" neko bīstamu tā arī izveidot nespēja. 86. minūtē noraidījumu par rupju spēli saņēma Edgars Babajans. 10 spēlētāju sastāvā gūt vārtus nespējām un piedzīvojām zaudējumu ar 0:1. 

Nākamā spēle 7. jūlijā UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas pret Zviedrijas čempioni "Malmö FF". Mača sākums pretinieku laukumā pulksten 20:00 pēc Latvijas laika.