Pirms Čempionu līgas spēle Liepājā

Pirms Čempionu līgas spēle Liepājā

Rīt Latvijas čempione "Riga Football Club" aizvadīs pēdējo spēli pirms UEFA Čempionu līgas sākuma. Latvijas futbola Virslīgas 20. kārtā viesos spēlēsim pret "Liepāju". Mača sākums pulksten 18:00. Tiešraide Sportacentrs.com TV kanālā. 

Pret "Liepāju" šajā sezonā esam spēlējuši divas reizes. 19. martā Liepājā uzvarējām ar 2:0. Vārtus guva Gabriels Ramoss un Vladislavs Fjodorovs. 9. maijā Mežaparkā uzvarējām ar 4:1. Pa diviem vārtiem guva Stefans Miloševičs un Mikaels Soisalo. Kopš tā laika abās komandās notikušas lielas diezgan lielas izmaiņas. 

"Riga" pēc Andra Riherta kļūšanas par galveno treneri ieguvusi deviņus no maksimālajiem 12 punktiem. "Liepāja" savukārt pirms nedēļas no amata atbrīvoja baltkrievu treneri Dmitriju Mološu. 

2020. gada sezonā "Riga" uzvarējas visās trīs spēlēs pret "Liepāju" - 2:0, 4:1 un 2:1. Pret "Liepāju" esam izcīnījuši piecas uzvaras pēc kārtas. Zaudējumus pret "Liepāju" neesam piedzīvojuši 12 spēles pēc kārtas. 

Turnīra tabulā šobrīd pirmajā vietā ar 34 punktiem 14 spēlēs atrodas RFS. "Riga" ieņem otro vietu ar 32 punktiem 15 spēlēs, "Valmiera" ir trešā ar 29 punktiem 14 spēlēs. "Liepāja" ieņem ceturto vietu ar 19 punktiem 13 spēlēs. 

Rīt spēle Liepājā sāksies pulksten 18:00. Tiešraidē to varēsiet skatīties portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.