Leo un Černomordijs gūst vārtus pēdējās minūtēs, "Riga" uzvar "Noah"

Leo un Černomordijs gūst vārtus pēdējās minūtēs, "Riga" uzvar "Noah"

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas spēlē "Riga Football Club" guva vārtus spēles pēdējās minūtēs un ar 2:1 uzvarēja "Noah Jūrmala". Mūsu komandas labā vārtus guva Žans-Baptists Leo un Antonijs Černomordijs. 1. jūlijā spēle viesos pret "Liepāju".

Pret "Noah Jurmala" šajā sezonā bijām spēlējuši divas reizes, un abās spēlēs uzvarējām - 7:0 un 1:0. Divas dažādas spēles, un otrajā mačā uzvaras vārtus guvām tikai pašās spēles beigās. 

"Noah" ar spēles pirmajām minūtēm ļoti uzmanīgi spēlēja aizsardzībā. Puslaika vidū laba iespēja bija Žanam Leo. Uzbrucējs no tuvas distances netrāpīja vārtu tuvajā stūrī. "Riga" daudz spēlēja ar bumbu, bija centrējumi soda laukumā, taču labu sitienu nebija. "Noah" izteikti spēlēja no aizsardzības un dažas reizes pirmajā puslaikā aizskrēja pretuzbrukumos. Pirmajās 45 minūtēs vārti netika gūti - 0:0. 

Otrā puslaika sākumā joprojām bija problēmas ar uzbrukumu veidošanu. Vēl sarēžģītāka situācija kļuva 56. minūtē. Pēc centrējuma no kreisās malas neveiksmīgi nospēlēja vārtsargs Ivans Brkičs, un Oleksijs Babirs ar galvu iesita bumbu tukšos vārtos - 0:1. "Riga" atlikušajā laikā aktīvi uzbruka, bet ilgi nespēja gūt vārtus. 89. minūtē Ivans Paurevičs lieliski piespēlēja Leo, un Francijas uzbrucējs sita tālajā stūrī - 1:1. Vēl pēc piecām minūtēm pēc Mikaela Soisalo centrējuma ar galvu izcili sita kapteinis Antonijs Černomordijs - laimīga uzvara ar 2:1. 

Nākamā spēle 1. jūlijā viesos pret "Liepāju". Šī spēle sāksies pulksten 18:00!