Svarīga uzvara pret "Valmieru"

Svarīga uzvara pret "Valmieru"

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 18. kārtas spēlē "Riga Football Club" ar rezultātu 1:0 uzvarēja "Valmieru". Vienīgos vārtus mūsu komandas labā guva Mikaels Soisalo. 

"Valmiera" šajā sezonā ir pierādījusi, ka ir gatava cīnīties par augstākajām vietām. Pirmajā spēlē pret "Valmieru" viesos zaudējām ar rezultātu 1:2. Mūsu komandas labā vienīgos vārtus guva Stefans Miloševičs. 

"Riga" labi sāka spēli, un uzreiz ieguva iniciatīvu. Devītajā minūtē lieliski labajā malā nospēlēja Mikaels Soisalo, kurš ar spēcīgu sitienu sita bumbu vārtu tīklā - 1:0. Puslaika vidū laba iespēja bija Junusam Muritalam, Nigērijas uzbrucējs sita ar galvu, bet "Valmieru" glāba vārtsargs Rihards Matrevics. "Valmierai" pirmajā puslaikā labu momentu nebija, un "Riga" pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 1:0. 

Otrajā puslaikā jau vairāk ar bumbu spēlēja "Valmiera". "Riga" disciplinēti spēlēja aizsardzībā, un arī vārtos droši spēlēja vārtsargs Ivans Brkičs. 88. minūtē ļoti bīstami sita Daisuke Jokota - nedaudz garām vārtiem. Pēc pāris minūtēm "Riga" varēja gūt otros vārtus - četras reizes sitām pa vārtiem, bet fantastiski vārtos spēlēja Matrevics. Mača pēdējās minūtes aizsardzībā aizvadījām uzmanīgi, un ar stipru komandas raksturu uzvarējām ar 1:0.

"Riga" - "Valmiera" 1:0 (1:0)
Vārti:
 Soisalo 10'
Brīdinājumi: Rugins, Vraņanins, Ķiršs - Želizko, Krollis, Gadrani
Riga: Brkičs - Pētersons, Vraņanins, Černomordijs, Rugins (Kurakins 46') - Soisalo (Ķiršs 76'), Nata (Piščevičs 76'), Paurēvičs, Džurišičs (Brizola 27'), Velozu (Leo 60') - Muritala.
Valmiera: Matrevics - Jaunzems, Gadrani, Davā, Toņiševs (Zeņģis 51') - Diaņs (Lagūns 80'), Želizko (Zadems 59'), Jokota, Silagadze (Sovs 46') - Mena (Balodis 80'), Krollis.