Rīt ļoti svarīga spēle pret "Valmieru"

Rīt ļoti svarīga spēle pret "Valmieru"

Rīt Skonto stadionā Latvijas futbola Virslīgas 18. kārtas spēlē "Riga Football Club" tiksies ar "Valmieru". Mača sākums pulksten 20:00! Tiešraide Sportacentrs.com TV kanālā. 

Iepriekšējā spēlē "Riga" ar 1:3 zaudēja Rīgas derbijā. Šis zaudējums arī sarežģī situāciju cīņā par Latvijas čempiones titulu, bet spēļu vēl ir pietiekami daudz, lai izdarītu pareizos secinājumus un uzlabotu spēli laukumā. 

"Valmiera" šajā sezonā ir pierādījusi, ka ir gatava cīnīties par augstākajām vietām. Pirmajā spēlē pret "Valmieru" viesos zaudējām ar rezultātu 1:2. Mūsu komandas labā vienīgos vārtus guva Stefans Miloševičs. 

2020. gada sezonā pret "Valmieru" uzvarējām visās spēlēs, un pretinieki pret mums nespēja gūt vārtus - 2:0, 1:0, 1:0. Šosezon mums arī kopumā ir lielākas problēmas aizsardzībā. 

Šonedēļ "Ventspils" paziņoja, ka izstājas no čempionāta, tāpēc notikušas izmaiņas arī turnīra tabulā. No tā lielākā ieguvēja ir RFS, kas ieņem pirmo vietu ar 31 punktu 12 spēlēs. "Valmierai" ar 26 punkti 12 spēlēs, bet "Riga" sakrājusi 26 punktus 13 spēlēs. 

Rīt mača sākums Skonto stadionā pulksten 20:00! Tiešraide portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.