Rīgas derbijā atkal zaudējums

Rīgas derbijā atkal zaudējums

Ceturtdien Latvijas futbola Virslīgas 17. kārtas spēlē "Riga Football Club" jau piekto reizi pēc kārtas zaudēja RFS - 1:3. Vienīgos vārtus mūsu komandas labā guva Mikaels Soisalo. Pirmdien svarīga spēle pret "Valmieru". 

Pirmajā spēlē pret RFS šosezon zaudējām ar rezultātu 0:3. Jāatzīst, ka pretinieki bija labāk gatavi šai spēlei un pelnīti uzvarēja. Pret RFS kopumā jau bijām zaudējuši četras spēles pēc kārtas. 

Mača sākums bija itin kvalitatīvs no abu komandu puses. Liela pārsvara nevienai no komandām nebija. Pirmā vārtus guva "Riga" - 43. minūtē lielisks soda sitiens padevās somu pussargam Mikaelam Soisalo - 1:0. Pāris minūtes vēlāk neveiksmīgi nospēlēja Antonijs Černomordijs, Sedriks Kuadio izskrēja vienatnē pret Robertu Ozolu un sita precīzi tālajā stūrī. Pēc pirmā puslaika neizšķirts - 1:1. 

Otrā puslaika sākums bija neveiksmīgs. 47. minūtē RFS izveidoja lielisku kombināciju, kuras noslēgumā no vārtu priekšas neviena netraucēts sita Artūrs Zjuzins - 1:2. Atlikušajā spēles laikā "Riga" vairāk spēlēja ar bumbu, un RFS brīžiem pat izteikti vilcināja laiku. Diemžēl nevar teikt, ka uzbrukumā mēs būtu izveidojuši kādu patiesi labu momentu. Mača beigās savas komandas trešos vārtus spēlē guva Emersons, un RFS uzvarēja ar rezultātu 3:1. 

Nākamā spēle jau pirmdien, 21. jūnijā, Skonto stadionā pret "Valmieru". Mača sākums pulksten 20:00!