Otrais Rīgas derbijs šosezon

Otrais Rīgas derbijs šosezon

Rīt Latvijas futbola Virslīgas 17. kārtas spēlē gaidītākā spēle čempionātā - "Riga Football Club" spēlē viesos pret RFS! Mača sākums pulksten 20:00. Tiešraide Sportacentrs.com TV kanālā! 

Pirmajā spēlē pret RFS šosezon zaudējām ar rezultātu 0:3. Jāatzīst, ka pretinieki bija labāk gatavi šai spēlei un pelnīti uzvarēja. 

RFS uzvarējusi pēdējās astoņas spēles pēc kārtas, kas ir jauns kluba rekords. Vienīgo zaudējumu rītdienas pretinieki piedzīvoja pirmās kārtas spēlē - 1:2 pret "Valmieru". 

Mums sezonas pirmā daļa nav bijusi tā labākā. Komanda 14 spēlēs izcīnījusi desmit uzvaras, divreiz spēlējusi neizšķirti un piedzīvojusi divus zaudējumus. Iepriekšējā spēlē tikai spēles beigās ar 1:0 uzvarējām "Noah". Šī bija debijas spēle Andrim Rihertam galvenā trenera amatā. 

Komanda šonedēļ aktīvi trenējās Mežaparkā un ir maksimāli koncentrējusies rītdienas spēlei. Šodien jau ziņojām, ka par mūsu futbolistu kļuvis 21 gadu vecais Junusa Muritala. Nigērijas uzbrucējs šosezon guvis deviņus vārtus. Čempionātā labākais vārtu guvējs ir cits "Riga" uzbrucējs Stefans Miloševičs - Melnkalnes futbolists guvis 13 vārtus. 

Rīt spēles sākums pulksten 20:00! Tiešraidē spēli varēsiet vērot portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.