Riherts debitē ar uzvaru

Riherts debitē ar uzvaru

Šovakar Skonto stadionā Latvijas futbola Virslīgas 16. kārtas spēlē "Riga Football Club" ar rezultātu 1:0 uzvarēja "Noah Jurmala" komandu. Vienīgos vārtus 90. minūtē guva Antonijs Černomordijs. Ceturtdien Rīgas derbijs. 

Šī bija pirmā spēle galvenā trenera Andra Riherta vadībā. Pret "Noah" bija pirmajā spēlē bijām izcīnījuši uzvaru ar rezultātu 7:0. Jāatzīst, ka tā bija viena no vieglākajām uzvarām kluba pastāvēšanas vēsturē, un pretinieki sarežģītajā grafikā nebija gatavi izrādīt nopietnu pretestību. 

Mača pirmajā puslaikā daudz spēlējām ar bumbu, taču bīstamu momentu pie pretinieku vārtiem praktiski nebija. Bija vairāki centrējumi soda laukumā, bet sitienu noslēgumā pietrūka. Pirmajā puslaikā mēs neizdarījām nevienu sitienu pa vārtiem. "Noah" disciplinēti spēlēja aizsardzībā un gaidīja iespējas pretuzbrukumos. 0:0 pēc 45 minūtēm. 

Pēc pārtraukumā spēlē principā lielas izmaiņas nenotika. "Riga" vairāk centās sist pa vārtiem, bet patiesi labu sitienu tā arī nebija. Pāris reizes bīstami pretuzbrukumos aizskrēja "Noah", taču, par laimi, vārtus gūt nespēja. Mača beigās uzbrukumā spēlēt devās centra aizsargs Antonijs Černomordijs. Tieši komandas kapteinis 90. minūtē no vārtu priekšas guva vārtus. Laimīga uzvara ar rezultātu 1:0.

17. jūnijā viesos Rīgas derbijs pret RFS. Mača sākums pulksten 20:00.

"Riga" - "Noah" 1:0 (0:0)
Vārti:
 Černomordijs 90'
Brīdinājumi: Laizāns
Riga: Brkičs - Pētersons, Vraņaņins, Kurakins, Rugins (Černomordijs 89') - Soisalo (Fjodorovs 60'), Brizola, Laizāns (Džurišičs 71'), Ramoss - Leo, Miloševičs (Nata 60').
Noah: Skrupskis - Štrauss (Ponomarjovs 66'), Apija, Kramēns, Kuzmins - Siņeļņikovs, Šeremetovs (Grjaznovs 79'), Zakirovs (Putāns 90'+1), Semjuels, Sirotovs - Babirs
Galvenais tiesnesis: Edgars Maļcevs