"Riga" paraksta līgumu ar balsta pussargu Paureviču

"Riga" paraksta līgumu ar balsta pussargu Paureviču

Latvijas čempione "Riga Football Club" oficiāli parakstījusi līgumu ar 29 gadus veco Horvātijas pussargu Ivanu Paureviču! Vācijā dzimušais Paurevičs  lielāko karjeras daļu spēlējis Krievijas Premjerlīgā un Vācijas 2. Bundeslīgā! Laipni lūgts! 

Ivans ir dzimis 1991. gada 1. jūlijā Vācijas pilsētā Esenē. Paurevičs ir Vācijas kluba "Rot-Weiss Essen" audzēknis. 2007. gadā Ivans parakstīja līgumu ar vienu no lielākajiem Vācijas klubiem Dortmundes "Borussia". 

Dortmundē futbolists pavadīja piecus gadus, bet 2012. gadā parakstīja līgumu ar Diseldorfas "Fortuna". Šajā komandā Paurevičs arī debitēja Vācijas Bundeslīgā. Vācijas augstākajā līgā Ivans nospēlēja četras spēles. "Fortuna" sastāvā 2013./2014. gada sezonā Ivanam 18 spēles Vācijas 2. Bundeslīgā. 

2014. gadā horvāts kļuva par Krievijas Premjerlīgas kluba "Ufa" futbolistu. Paurevičs bija viens no komandas līderiem, un Ufā nospēlēja piecas sezonas. Krievijas Premjerlīgā Paurevičs nospēlēja 110 spēles, guva 11 vārtus un atdeva desmit rezultatīvas piespēles. 

Pēdējās divas sezonas Paurevičs spēlēja Vācijas 2. Bundeslīgas klubā "Sandhausen". 39 spēlēs Paurevičs guva vienus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Paurevičs aizvadījis piecas spēles Horvātijas U21 izlasē. 

Laipni lūgts, Ivan!