"Riga" centīsies gūt pirmo uzvaru šosezon pret "Mettu"

"Riga" centīsies gūt pirmo uzvaru šosezon pret "Mettu"

Rīt Mežaparka stadionā Latvijas futbola Virslīgas 15. kārtas spēlē "Riga Football Club" tiksies ar "Mettu". Spēles sākums pulksten 18:00. Tiešraidē spēle Sportacentrs.com TV kanālā. 

Otrdien "Riga" pēc abpusējas vienošanās pārtrauca līgumu ar galveno treneri Denisu Laktionovu. Par "Riga" galvenā trenera vietas izpildītāju iecelts Kristaps Blanks, kurš komandu vadīja arī pašā sezonas sākumā, kad Laktionovs vēl nebija oficiāli apstiprināts galvenā trenera amatā. 

Pret "Mettu" šosezon esam spēlējuši neizšķirti - 1:1. Vienīgos vārtus tajā spēlē 84. minūtē guva komandas kapteinis Antonijs Černomordijs.

"Metta" sastāvā šajā sezonā spilgtu sniegumu demonstrē 21 gadu vecais Nigērijas uzbrucējs Junusa Muritala. Viņš guva vārtus ne tikai pret mums, bet kopumā iesitis jau deviņus vārtus, kas ir vairāk nekā puse no komandas 15 vārtiem. 

"Riga" sastāvā 13 vārtus guvis Melnkalnes uzbrucējs Stefans Miloševičs. Stefans pēc šāda snieguma pirmo reizi izsaukts uz Melnalnes nacionālo izlasi. Jāpiemin, ka Miloševičs un Muritala ir čempionāta labākie vārtu guvēji. 

Turnīra tabulā "Riga" ar 26 punktiem ieņem trešo vietu. 26 punkti ir arī RFS un "Valmierai". "Riga" un "Valmiera" 26 punktus ieguvušas 12 spēlēs, bet RFS - 11. "Metta" ar deviņiem punktiem ieņem septīto vietu.

Rīt Mežaparka stadionā spēle sāksies pulksten 18:00. Tiešraidē to varēsiet skatīties portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.