Divi zaudēti punkti Daugavpilī

Divi zaudēti punkti Daugavpilī

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 14. kārtas spēlē "Riga Football Club" viesos nespēja uzvarēt "Daugavpili" (1:1). Vienīgos vārtus guva Mikaels Soisalo. 28. maijā Mežaparka stadionā spēlēsim pret "Mettu". 

Pirmajā spēlē pret Daugavpili Mežaparka stadionā uzvarējām ar rezultātu 4:0. Vārtus šajā spēlē guva Marko Džurišičs, Gabriels Ramoss, Lipe Velozu un Stefans Miloševičs. 

Šovakar spēle Daugavpilī sākās ļoti labi. Jau otrajā minūtē lieliski labajā malā nospēlēja Mikaels Soisalo. Somijas pussargs lielā ātrumā ieskrēja soda laukumā un sita bumbu vārtu tīklā - 1:0. Pēc gūtajiem vārtiem "Riga" nomierinājās, un spēle kļuva vienmuļa. Arī "Daugavpilij" labu iespēju pirmajā puslaikā nebija. Pēc 45 minūtēm bijām vadībā ar 1:0. 

Ne to labāko spēli komanda demonstrēja arī otrajā puslaikā. 65. minūtē pēc centrējuma soda laukumā "Daugavpils" aizsargs Akintola ar lielu veiksmes palīdzību spēja gūt vārtus - 1:1. "Riga" atlikušajā spēles laikā centās veikt spiedienu uz pretinieku vārtiem, bet patiešām labu kombināciju vai bīstamu momentu tā arī nebija. Daugavpilī zaudēti divi svarīgi punkti - 1:1.

28. maijā Mežaparka stadionā spēlēsim pret "Mett"". Mača sākums pulksten 18:00.