Daugavpilī iespēja atgriezt pirmo vietu

Daugavpilī iespēja atgriezt pirmo vietu

Rīt Latvijas futbola Virslīgas 14. kārtas spēlē "Riga Football Club" viesos spēlēs pret "Daugavpili". Mača sākums pulksten 18:00, un tiešraidē šo spēli varēsiet skatīties Sportacentrs.com TV kanālā. 

Pirmajā spēlē pret Daugavpili Mežaparka stadionā uzvarējām ar rezultātu 4:0. Vārtus šajā spēlē guva Marko Džurišičs, Gabriels Ramoss, Lipe Velozu un Stefans Miloševičs. 

"Riga" uzvarējusi četras spēles pēc kārtas. Šajā laikā komanda guvusi 16 vārtus un ielaidusi tikai divus (3:0 pret "Ventspili", 4:1 pret "Liepāju", 2:1 pret "Spartaku" un 7:0 pret "Noah"). Mūsu uzbrucējs Stefans Miloševičs ar 13 vārtiem ir čempionāta labākais bomardieris. 

"Daugavpils" aizvada labu sezonu. Komanda no Latgales deviņās spēlēs izcīnījusi piecas uzvaras, vienreiz spēlējusi neizšķirti un trīs reizes zaudējusi. Komandas labākais vārtu guvējs ir "Riga" futbolists Raivis Ķiršs (trīs vārti). Viņš un arī Frenks Orols pret mums spēlēt nevarēs. 

Šodien Latvijas čempionātā "Valmiera" ar 0:1 zaudēja "Spartakam". Tas nozīmē, ka rīt uzvaras gadījumā "Riga" atgriezīsies pirmajā vietā. "Valmierai" un RFS ir pa 26 punktiem. "Riga" šobrīd ar 25 punktiem ieņem trešo vietu. "Daugavpilij" ir 16 punkti un ceturtā vieta. 

Mača sākums pulksten 18:00. Tiešraide portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.