Pret "Noah" gūstam septiņus vārtus

Pret "Noah" gūstam septiņus vārtus

Šovakar "Riga Football Club" guva vieglu un ļoti pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:0 pret Latvijas augstākās līgas debitanti "Noah Jūrmala". Mežaparka stadionā pa diviem vārtiem guva Stefans Miloševičs un Mikaels Soisalo. 

Pirmos vārtus guvām jau ceturtajā minūtē, kad labajā malā skaisti nospēlēja Mikaels Soisalo un Žanam Leo, un noslēgumā Stefans Miloševičs guva savus 12. vārtus šajā sezonā - 1:0. 18. minūtē fantastiski soda sitienu izpildīja Soisalo, un panāca jau 2:0 pārsvaru. "Riga" pilnībā dominēja laukumā, un 24. minūtē Soisalo vēlreiz nodemonstrēja savu meistarību un iesita bumbu vārtos no aptuveni astoņiem metriem - 3:0. Vienreiz pēc pretinieku soda sitiena mūs no vārtu zaudējuma glāba Roberts Ozols. Arī puslaika otrajā daļā "Riga" izveidoja vairākus bīstamus momentus, bet tos neizmantoja. Pēc 45 minūtēm bijām vadībā ar 3:0. 

Otrajā puslaikā izskatījās, ka "Noah" vairs nav enerģijas, un bija tikai laika jautājums, kad "Riga" gūs nākamos vārtus. 49. minūtē pēc Edgara Babajana piespēles soda laukumā "Noah" iesita savos vārtos - 4:0. "Riga" veidoja vienu uzbrukumu pēc otra. 61. minūte individuāli labi nospēlēja Babajans, kurš no 16 metriem sita tālajā stūrī - 5:0. Spēles pēdējās 15 minūtēm pa vārtiem vēl guva Daņila Janovs un Miloševičs, un "Riga" izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:0. 

24. maijā spēlēsim viesos pret "Daugavpils" komandu. Šī spēle sāksies pulksten 18:00.

"Noah Jurmala" - "Riga" 0:7 (0:3)
Vārti: Miloševičs 4`, 81` Soisalo 18`, 24`,Kneževičs 49` (s.v.), Babajans 61`, Janovs 75`
Noah: Kneževičs, Kuzmins, Siņeļņikovs, Štrauss, Samuels (Papakuls 68`), Kramēns, Ponomarevs, Sirotovs (Vorņiku 62`), Babirs, Šeremetovs, Grjaznovs (Putāns 47`).
Riga: Ozols, Pētersons (Laizāns 46`), Vraņaņins, Černomordijs, Kurakins (Rugins 67`), Brisola (Fjodorovs 46`), Babajans, Soisalo (Janovs 60`), Piščevičs (Natā 46`), Miloševičs, Leo