Divi vārti otrajā puslaikā un uzvara pret "Spartaku"

Divi vārti otrajā puslaikā un uzvara pret "Spartaku"

Šovakar Latvijas futbola čempionāta 12. kārtas spēlē "Riga" grūtā un nervozā spēlē ar rezultātu 2:1 uzvarēja "Spartaku". Vārtus guva Felipe Brisola un Stefans Miloševičs. 20. maijā spēle pret "Noah". 

"Riga" pirmajā spēlē pret "Spartaku" izcīnījām pārliecinošāko uzvaru šajā sezonā. Komanda guva sešus vārtus un uzvarēja ar 6:1. Trīs vārtus guva Stefans Miloševičs, bet pa vieniem - Veslijs Nata, Daņila Janovs un Žans Leo. 

Spēles sākumā "Riga" bija liels pārsvars gan bumbas kontrolē, gan bīstamajos momentos. Milošs Vraņaņins ar galvu sita pāri tukšiem vārtiem, bija arī citas iespējas un gūt pirmos vārtus tā arī nespējām. 25. minūtē vāji nospēlējām aizsardzībā, pretinieku uzbrucējs Ričards Fraidejs guva vārtus no tuvas distances - 0:1. Pēc tam, kad "Spartaks" izvirzījās vadībā, arī mūsu spēle kļuva vājāka. "Spartaks" varēja gūt arī otros vārtus, taču no vārtu priekšas sita pāri vāŗtiem. Pēc 45 minūtēm "Spartaks" bija vadībā ar 1:0. 

Otrā puslaikā spēle kļuva nervozāka. Starp abām komandām bija arī agresīvākas epizodes. "Riga" veidoja uzbrukumus, bet noslēdzošajā fāzē joprojām bija problēmas. Pēc vairākām spēlētāju maiņām spiediens uz pretinieku vārtiem kļuva vēl lielāks. 72. minūtē svarīgus vārtus guva Felipe Brisola, kurš veica lielisku sitienu no aptuveni 18 metriem - 1:1. "Riga" turpināja uzbrukt, un guva arī uzvaras vārtus. 89. minūtē labajā malā lieliski nospēlēja Vladimirs Kamešs, sekoja piespēle soda laukumā, un zem pārliktņa sita Stefans Miloševičs - 2:1 uzvara. 

20. maijā spēle Mežaparka stadionā pret "Noah". Spēles sākums pulksten 18:00. 

"Riga" - "Spartaks" 2:1 (0:1)
Vārti:
 Brisola 72', Miloševičs 89' - Fraidejs 25'
Brīdinājumi: Džurišičs, Sečerovičs - Soloveičiks, Skrebels, Fraidejs, Oguniji, Prepelice, Asamoā
Riga: Ozols, Fjodorovs (Babajans 61'), Černomordijs, Vraņanins, Rugins (Kurakins 83'), Šečerovičs, Nata (Brizola 61'), Džurišičs, Kamešs, Ramoss (Leo 61'), Miloševičs.
Spartaks: Ošs, Skrebels (Šlampe 90') Rivoira, Prepelice, Bērenfelds, Soloveičiks (Kamarā 63'), Marhijevs, Abdulahi (Dross 90'), Oguniji, Fraidejs, Edhere (Asamoā 77').