Mežaparkā uzdevums izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas

Mežaparkā uzdevums izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas

Rīt Mežaparka stadionā Latvijas čempione "Riga Football Club" 12. kārtas spēlē tiksies ar "Spartaku". Spēle sāksies pulksten 17:00. Tiešraidē maču varēsiet skatīties Sportacentrs.com TV kanālā. 

"Riga" pirmajā spēlē pret "Spartaku" izcīnījām pārliecinošāko uzvaru šajā sezonā. Komanda guva sešus vārtus un uzvarēja ar 6:1. Trīs vārtus guva Stefans Miloševičs, bet pa vieniem - Veslijs Nata, Daņila Janovs un Žans Leo. 

"Riga" uzvarējusi divas spēlēs pēc kārtas - 3:0 pret "Ventspili" un 4:1 pret "Liepāju". Šajās divās spēlēs piecus vārtus iesitis "Riga" uzbrucējs Stefans Miloševičs. Melnkalnes futbolists ar desmit vārtiem ir čempionāta rezultatīvākais spēlētājs. 

"Spartaks" aizvada vāju sezonu. Komanda astoņās spēlēs izcīnījusi tikai divas uzvaras un piedzīvojusi sešus zaudējumus. "Spartaks" šosezon guvis astoņus vārtus, bet ielaidis divas reizes vairāk. Leonels Vamba un Ričards Fraidejs guvuši pa diviem vārtiem. 

Šobrīd turnīra tabulā līdervienības ar 20 punktiem ir RFS un "Valmiera". "Riga" ar 19 punktiem ieņem trešo vietu. "Spartakam" ir seši punkti un septītā vieta. 

Rīt spēle Mežaparka stadionā sāksies pulksten 17:00. Tiešraide portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.