Miloševičs un Soisalo iesit divus vārtus pret "Liepāju"

Miloševičs un Soisalo iesit divus vārtus pret "Liepāju"

Šovakar Latvijas futbola čempionāta 11. kārtas spēlē "Riga Football Club" ar 4:1 uzvarēja "Liepāju". Pa diviem vārtiem šajā spēlē iesita Stefans Miloševičs un Mikaels Soisalo. 13. maijā spēle pret "Spartaku".

Pret "Liepāju" pirmajā savstarpējā spēlē izcīnījām uzvaru ar rezultātu 2:0. Vārtus guva Gabriels Ramoss un Vladislavs Fjodorovs. Šī spēle palikusi atmiņā ar aukstu laiku un snigšanu gandrīz visas spēles laikā. 

"Riga" labi sāka spēli, un 16. minūtē pēc Marko Džurišiča centrējuma ar galvu bumbu vārtu tīklā sita Stefans Miloševičs - 1:0. Mājinieki turpināja uzbrukt. 30. minūtē kreisajā malā skaisti nospēlēja Vladimirs Kamešs. Pussargs pēc saspēles ar Felipi Brizolu piespēlēja uz vārtu priekšu, un no tuvas distances pirmos vārtus "Riga" kreklā guva Mikaels Soisalo (2:0).

Pēc otrajiem vārtiem nedaudz zaudējām koncentrēšanos, un "Liepāja" izveidoja vairākus bīstamus momentus. 36. minūtē no labas pozīcijas vārtu apakšējā stūrī bumbu sita Hogans Ukpa (2:1). "Liepājai" bija vēl viena lieliska iespēja, bet to neizmantoja Dāvis Ikaunieks. 42. minūtē ļoti skaistus vārtus guva Soisalo, kurš ar spēcīgu sitienu guva otros vārtus spēlē. Pēc 45 minūtēm bijām vadībā ar 3:1. 

Otrais puslaiks tik interesants nebija. "Liepājai" bija iespējas, taču kopumā "Riga" kontrolēja spēles gaitu. Mača beigu daļā "Liepāja" vairāk spēlēja ar bumbu, bet mēs veidojām asus pretuzbrukumus. 90. minūtē tādā veidā arī guvām vārtus. Pēc ātras saspēles desmitos vārtus šosezon guva čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Miloševičs. Uzvara ar 4:1. 

13. maijā Mežaparka stadionā spēle pret "Spartaku". Sākums pulksten 17:00.

Vārti: Miloševičs 16', 90', Soisalo 30' 42' - Ukpa 36'.
Brīdinājumi: Pētersons 79' - Veretilo 45', Ukpa 47', Keitā 65'.
''Riga'': Ozols - Kurakins, Vraņanins, Černomordijs, Pētersons (Fjodorovs 86'), Džurišičs, Piščevičs (Sečerovičs 86'), Kamešs, Brizola (Nata 71'), Soisalo (Babajans 61'), Miloševičs.
''Liepāja'': Zviedris - Veretilo, Keitā, Simičs, Tīdenbergs, Berjozkins, Isajevs (Baga 67'), D. Ikaunieks (Dodo 55'), Ukpa (Torress 84'), Gordeičuks, Karašausks.