Otro reizi šosezon pret "Liepāju"

Otro reizi šosezon pret "Liepāju"

Rīt Mežaparka stadionā Latvijas čempione "Riga Football Club" 11. kārtas spēlē tiksies ar "Liepāju", kuru vienreiz šosezon jau izdevies uzvarēt. Mača sākums pulksten 15:00, un tiešraide Sportacentrs.com TV kanālā.  

Pret "Liepāju" pirmajā savstarpējā spēlē izcīnījām uzvaru ar rezultātu 2:0. Vārtus guva Gabriels Ramoss un Vladislavs Fjodorovs. Šī spēle palikusi atmiņā ar aukstu laiku un snigšanu gandrīz visas spēles laikā. 

"Riga" pēc divām sliktām spēlēm pret RFS (0:3) un "Valmieru" (1:2) iepriekšējā kārtā ar 3:0 uzvarēja "Ventspili". Pašu sniegumu laukumā gan joprojām gribētos labāku. Visus trīs vārtus pret "Ventspili" guva Stefans Miloševičs. Uzbrucējs no Melnkalnes ar astoņiem vārtiem ir čempionāta labākais vārtu guvējs. 

"Liepājai" neizdevās sezonas sākums, taču tagad komanda izcīnījusi jau trīs uzvaras pēc kārtas, pie tam nav ielaidusi nevienus vārtos. 1:0 pret "Ventspili" un "Daugavpili" un 3:0 pret "Mettu". Tāpēc uz Rīgu Liepājas komanda dodas labā noskaņojumā. 

Šobrīd turnīra tabulā "Riga" ar 16 punktiem ieņem trešo vietu. RFS un "Valmierai" ir pa 17 punktiem. Ar 13 punktiem ceturtajā vietā ir "Daugavpils", bet "Liepāja" ar 12 ieņem piekto vietu turnīra tabulā. 

Rīt Mežaparka stadionā spēles sākums pulksten 15:00. Tiešraidē spēli varēsiet vērot portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.