Miloševičam "hat-trick" uzvarā pret "Ventspili"

Miloševičam "hat-trick" uzvarā pret "Ventspili"

Šovakar Mežaparka stadionā trīs vārtus guva Stefans Miloševičs, un "Riga Football Club" Latvijas čempionāta 10. kārtas spēlē ar 3:0 uzvarēja "Ventspili". Svētdien spēle pret "Liepāju".

Pirmajā savstarpējā spēlē šajā sezonā "Riga" uzvarēja ar 3:0. Vārtus guva Aksels Andresons, Stefans Miloševičs un Edgars Babajans. 

Mača sākumā bija problēmas ar bīstamu momentu veidošanu. "Ventspilij" bija pāris labi uzbrukumi, un vairākās epizodēs sava meistarība bija jādemonstrē Robertam Ozolam. 29. minūtē pēc centrējuma no labās malas ar galvu sestos vārtus sezonā guva Stefans Miloševičs - 1:0. Kopumā gan nevar teikt, ka "Riga" pirmajā puslaikā būtu bijusi labākas tieši snieguma ziņā. Pēc 45 minūtēm minimāls 1:0 pārsvars. 

Otrajā puslaikā spēlējām aktīvāk un pārliecinoši apliecinājām, ka esam labāki. 55. minūtē pretinieki pārkāpa noteikumus pret Antonu Kurakinu, un Miloševičs guva vārtus no 11 metru atzīmes - 2:0. "Riga" turpināja uzbrukt, un septiņas minūtes vēlāk Miloševičs guva jau trešos vārtus spēlē - 3:0. Pēc neilga laika varējām gūt vēl vienus vārtus, bet Marko Džurišičs slikti izpildīja 11 metru soda sitienu. Spēles beigās izveidojām vēl pāris iespējas, taču tās neizmantojām. Droša uzvara ar rezultātu 3:0. 

Nākamā spēle jau svētdien, 5. maijā, Mežaparka stadionā pret "Liepāju". Mača sākums pulksten 15:00. 

Vārti: Miloševičs 29`, 55` (11m), 62`
Brīdinājumi: Brizola – Dusalijevs, Bogdaškins
Riga: Ozols, Pētersons, Černomordijs, Kurakins (Rugins 88`), Brizola (Natā 63`), Džurišičs (Sečerovičs 74`), Miloševičs, Ramoss (Kamešs 46`), Soisalo (Veloso 74`), Vraņanins, Piščevičs.
Ventspils: Lazarevs, Dusalijevs, Neilands (Siņica 62`), Litvinskis, Fabinju (Bogdaškins 46`), Sahnevičs, Varšanidze (Bite 75`), Andželkovičs (Aderounmu 75`), Malovičs, Bačiašvili, Kurtišs.
Galvenais tiesnesis: Aleksandrs Gobulevs