Kononovs: "Visu parādīs spēle laukumā"

Kononovs: "Visu parādīs spēle laukumā"

Galvenā trenera Oļega Kononova un kapteiņa Stefana Paniča komentāri pirms rītvakara spēles.

„Grūti teikt, kā dueli ietekmēs fakts, ka „Maccabi” tikai nesen nosauca jauno galveno treneri,” teica Kononovs. „Skaidrs, ka tik īsā laikā treneris nevar būtiski ietekmēt komandas spēli, domāju, ka spēles stils būs līdzīgs kā iepriekš, tāds kā mēs redzējām iepriekšējo spēļu atkārtojumos. Protams, treneris var nākt ar savām niansēm, taču, visticamāk, spēles stils būs tāds kā iepriekš.”

Kononovam tika vaicāts, vai viņš dod priekšroku uzvarētāja noskaidrošanai vienā vai divās spēlēs, uz ko viņš atbildēja, ka pirmie iespaidi ir par to, ka skatītājiem interesantāk ir divās spēlēs, turklāt tas atstāj iespēju labot situāciju pēc pirmā mača: „Taču šī ir jauna situācija visām komandām, un tagad varam teikt, ka šis principā ir kā fināls.”

Kā mūs iespaido fakts, ka "Maccabi" ir favorīti? "Man tas jau tika iepriekš jautāts. "Maccabi" ir pieredzējusi komanda, kas ir spēlējusi gan UEFA Čempionu līgā,gan Eiropas līgā. Tagad viņi spēlēs mājās. Jā, "Maccabi" ir favorīti. Bet visu parādīs spēle laukumā, un tas būs galvenais šajā mačā."

„Pārlidojums uz Izraēlu bija mierīgs, ar komandu viss kārtībā. Jā, šīs procedūras Covid-19 dēļ var būt garlaicīgas, taču zinām, kādēļ esam šeit atbraukuši,” kluba sociālajos tīklos publicētajā video saka „Riga” kapteinis Stefans Paničs. „Covid-19 sakarā mēs paši varam būt tikai uzmanīgi, mums jāieklausās tajā, ko saka medicīnas speciālisti. Taču šeit viss ir nodrošināts tā, lai varētu par to nesatraukties un domāt tikai par futbolu.”

„Iepriekšējais gads Eirokausos mūsu komandai bija visai veiksmīgs. Ceram, ka šogad izdosies paveikt to pašu vai pat vēl vairāk,” turpināja Paničs. „Rītdien mums būs spēcīgs pretinieks, taču arī pagājušajā gadā mums bija spēcīgi pretinieki, zinām, ar ko rēķināties. Treneri mums piedāvāja detalizētu analīzi par „Maccabi” komandu, runājām gan par tās stiprajām, gan ne tik stiprajām pusēm. „Maccabi” savā līgā tagad ir līdzīgi kā mēs mūsu līgā. Skaidrs, ka tā ir spēcīga komanda, redzēsim, kā būs rīt.”

Paničs norādīja, ka komandu budžets un sniegums laukumā ir divas dažādas lietas: „Varbūt viņi ir favorīti, viņi spēlēs savā laukumā, taču mēs esam gatavi cīnīties par vietu nākamajā kārtā.”