Valmierā iespēja atgriezties pirmajā vietā

Valmierā iespēja atgriezties pirmajā vietā

Rīt Latvijas futbola čempionāta devītās kārtas spēlē "Riga Football Club" viesos spēlēs pret "Valmieru". Mača sākums pulksten 18:00. Tiešraidē spēli rādīs Sportacentrs.com TV kanālā.

Sezonas pirmajās trīs spēlē "Riga" guva trīs skaistas uzvaras - 2:0 pret "Liepāju", 3:0 pret "Ventspili" un 6:1 pret "Spartaku". Pēdējās trīs spēlēs izcīnījām tikai četrus punktus - 1:1 pret "Mettu", 4:0 pret "Daugavpili", 0:3 pret RFS. 

"Valmiera" sezonas sākumā pierādījusi, ka ir gatava cīnīties par augstākajām vietām čempionātā. Jau pirmajā spēlē "Valmiera" ar 3:2 uzvarēja vienu no favorītēm RFS. Nākamajās piecās spēlē "Valmiera" guva trīs uzvaras un divreiz spēlēja neizšķirti. 

Diskvalifikācijas dēļ pret "Valmieru" spēlēt nevarēs mūsu centra pussargs Marko Džurišičs. Komandai pēc vājās iepriekšējās spēles daudz laika pārdzīvot nebija, un "Riga" visu nedēļu aktīvi trenējās Mežaparka stadionā. 

Pagājušajā sezonā pret "Valmieru" uzvarējām visās trīs spēlēs. "Valmiera" neguva nevienus vārtus, un mēs uzvarējām ar 2:0, 1:0 un 1:0. Bet 2019. gadā četrās spēlēs divas reizes zaudējām un uzvarējām tikai vienreiz. 

"Valmiera" ar 14 punktiem ieņem pirmo vietu turnīra tabulā, mums ir par vienu punktu mazāk, bet RFS pirms šīs kārtas ar 11 punktiem ieņem trešo vietu. 

Rīt mača sākums pulksten 18:00. Tiešraidē spēli varēsiet vērot portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.