"Primero" kļūst par Latvijas futbola čempiones "Riga" partneri

"Primero" kļūst par Latvijas futbola čempiones "Riga" partneri

Auto finansēšanas kompānija "Primero" kļuvusi par Latvijas čempiones futbolā "Riga Football Club" partneri. Kopā pretī virsotnēm! 

Aleksandrs Proņins, "Riga Football Club" ģenerāldirektors: "Esam ļoti priecīgi, ka par mūsu partneriem ir kļuvusi kompānija "Primero". Priecē, ka ir cilvēki, kas šajā grūtajā laikā atbalsta sportu kopumā, futbolu un mūsu klubu. Ceram, ka no šīs sadarbības ieguvēji būs abas puses."

Krišjānis Znotiņš, AS Primero Finance valdes priekšsēdētājs: "Futbola klubs "Riga" sevi apliecinājis kā līderi Latvijas futbola arēnā, gan ar sportisko sniegumu pierādot savu talantu, gan ar kluba attīstības plāniem iedvesmojot jauno paaudzi trenēties šajā sporta veidā. Futbols kā pasaules sporta karalis vienmēr ir bijis sporta veids, kas piesaista plašu sporta entuziastu un sabiedrības uzmanību. Abu zīmolu "Riga Football Club" un "Primero" nākotnes sadarbībā redzam lielisku sinerģijas potenciālu, tādēļ kā partneris ar pārliecību ieguldām šajā sponsorēšanas projektā!"    

"Riga Football Club" ir pēdējo trīs gadu čempione Latvijas augstākajā līgā futbolā. 2018. gadā "Riga" ieguva arī Latvijas kausa trofeju. Klubs ir dibināts 2014. gadā. "Riga" arī šogad piedalīsies pasaules prestižākā futbola turnīra UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā.

AS “Primero finance” ir Signet bank AS un Mogo Finance Grupas kopuzņēmums, dibināts 2019.gadā ar mērķi piedāvāt ērtus un pieejamus automašīnu finansēšanas produktus, apvienojot konvencionālo banku un finanšu tehnoloģiju uzņēmumu pieredzi. Primero Latvijā piedāvā līzinga, atgriezeniskā līzinga un auto kredīta pakalpojumus klientiem ērtākajā veidā – tiešsaistē, telefoniski un pie vairāk nekā 220 sadarbības partneriem.